Takamine gd51 nat gitara akustyczna (4582270040017) promocja 2022

Cena1699.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie muzyczny.pl

Parametry

Producent:Takamine
Kategoria:Gitary akustyczne i elektroakustyczne

Opis

Gitara akustyczna Takamine GD51 NAT GD51 łączy w sobie płyte wierzchnią wytwarzaną z litego świerku i boki i spód z palisandru. GD51 proponuje potężne brzmienie, standardowe dla korpusu typu Dreadnought.

użycie wąskiego gryfu produktywne zwiększenie komfortu gry. Kolejny model firmy Takamine, która produkcję gitar rozpoczęła już w 1962 roku. Na początku marka posiadała tylko niepokaźny sklepik u podnóża góry Takamine, od której wzięła się nazwa tej marki.

Ważnym rozdziałem w historii Takamine, jest wstąpienie do producenta w 1968 roku uznanego i utalentowanego lutnika Mr. Mass Hirade. Już po kilku latach współpracy, gitary Takamine znane były na całym świecie.

Po ponad 50-letnim doświadczeniu w produkowaniu gitar, Takamine może poszczycić się swoją świetną opinią, na temat ich gitar niezwykle wysokiej jakości. Specyfikacja: typ korpusu: Dreadnought Płyta wierzchnia: Lity Świerk Boki i spód: Palisander Gryf: Mahoń Podstrunica: Palisander Progi: 20 Skala: 25.4" (644 mm) Klucze: Gold Die-Cast Mostek: Palisander Hardware: Złoty Wykończenie korpusu: lśnienie Kolor: Naturalny