Takamine gn20-ns gitara akustyczna (5904329960319) promocja 2022

Cena1399.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie muzyczny.pl

Parametry

Producent:Takamine
Kategoria:Gitary akustyczne i elektroakustyczne

Opis

Gitara akustyczna Takamine GN20 Takamine GN20 to kompaktowa gitara akustyczna o rewelacyjnym brzmieniu. Instrument ten idealnie nadaje się dla muzyków poszukujących gitary w niebanalnej cenie. Dzięki zaimplementowaniu płyty wierzchniej z litego cedru, gitara ma niezwykle ciepłe brzmienie które znajduje wielu miłosników, jednocześnie wśród muzyków jak i słuchaczy.

Kolejny model marki Takamine, która produkcję gitar rozpoczęła już w 1962 roku. Na początku marka posiadała tylko niewielki sklepik u podnóża góry Takamine, od której wzięła się nazwa tej producenta. Ważnym rozdziałem w historii Takamine, jest wstąpienie do producenta w 1968 roku szanowanego i utalentowanego lutnika Mr.

Mass Hirade. Już po kilku latach współpracy, gitary Takamine znane były na całym świecie. Po ponad 50-letnim doświadczeniu w produkowaniu gitar, Takamine może poszczycić się swoją idealną opinią, na temat ich gitar szczególnie wysokiej jakości.

Specyfikacja: typ korpusu: Nex Płyta wierzchnia: Lity Cedr Boki i spód: Mahoń Gryf: Mahoń Podstrunica: Palisander Progi: 20 Skala: 25.3" (643 mm) Klucze: Chrome Die-cast Mostek: Palisander Hardware: Chrome Wykończenie korpusu: Satynowe Kolor: Naturalny