Logitech Głośniki z130 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Logitech Głośniki z130 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Logitech Z 130
159.00
OleOle!
Logitech Z 130
159.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Głośniki komputerowe

Opis

Wysoka wydajność dźwiękuKonstrukcja głośnika sprawia, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływają na charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologie wykorzystane razem z zaawansowaną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresją klarownie czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy bez wątpienia to docenią. Regulacja głośności W ramach głośnika możliwa jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnych preferencji słuchacza. Z wbudowanym potencjometrem dobierzesz wyśmienitą dla siebie głośność, a przy zastosowanych w głośniku technologiach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośności zredukowane zostały do minimum.

Możesz zatem bezproblemowo pokazać sąsiadom, czego warto posłuchać w tym tygodniu. Użyteczna budowaAtrakcyjny wizualnie głośnik nie zajmuje dużo miejsca, przy rozmiarach [142 mm X 101 mm] kierowano się komfortem użytkownika docelowego.

Zadbano żeby po podłączeniu go do stanowiska roboczego, w dalszym ciągu wynajdzie się miejsce na kolejny monitor lub istotne dokumenty. Spełni oczekiwania w nawet najistotniej wymagających wnętrzach. PEŁNY DŹWIĘK STEREOMoc szczytowa 10 W/moc RMS 5 W zapewnia wyraźny dźwięk stereo i konkretne basy.