Głośniki Logitech Z200, Z200 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Głośniki Logitech Z200, Z200 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Głośniki LOGITECH Z200 Biały
169.99
Avans.pl
-11%
Logitech Z 200 (biały)
169.99
OleOle!
GŁOŚNIKI LOGITECH Z200 (2.0)
172.90
Sferis.pl
Głośniki LOGITECH Z200 Biały
189.99
Media Expert

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Głośniki komputerowe

Opis

Wysoka efektywność dźwiękuKonstrukcja głośnika sprawia, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływają na charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologie wykorzystane razem z nowoczesną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresją przejrzyście czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy z pewnością to docenią. Regulacja głośności W ramach głośnika możliwa jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnych preferencji słuchacza. Z zaimplementowanym potencjometrem dobierzesz wyśmienitą dla siebie głośność, a przy zaimplementowanych w głośniku technologiach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośności zredukowane zostały do minimum.

Możesz zatem bezproblemowo pokazać sąsiadom, czego warto posłuchać w tym tygodniu. Użyteczna budowaAtrakcyjny widocznie głośnik nie zajmuje mnóstwo miejsca, przy wymiarach [241.2 mm X 90 mm] kierowano się komfortem użytkownika docelowego.

Zadbano aby po podłączeniu go do stanowiska roboczego, w dalszym ciągu odnajdzie się miejsce na kolejny monitor lub istotne dokumenty. Stanie na wysokości zadania w choćby najszczególniej wymagających wnętrzach. BOGATY DŹWIĘK STEREOMoc szczytowa 10 W / moc RMS 5 W pozwala na uzyskanie dźwięku wypełniającego pomieszczenie.

Każdy głośnik ma jedną aktywną/zasilaną membranę, która zapewnia pełen zakres dźwięku, i jeden radiator pasywny, który zagwarantuje zwiększenie basów.