Logitech G560 LIGHTSYNC RGB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Logitech G560 LIGHTSYNC RGB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 949.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Logitech G560 LIGHTSYNC RGB
949.00
OleOle!
Głośniki LOGITECH G560
949.00
Avans.pl
Głośniki LOGITECH G560
949.00
Media Expert
Logitech G560 LIGHTSYNC RGB
949.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Głośniki komputerowe

Opis

Głośniki G560 LightSync 980-001301

GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE DO GIER LIGHTSYNC RGB
Poczuj gry i muzykę w zupełnie nowy sposób. Dwie strefy oświetlenia na głośnik gwarantują emisję światła otoczenia do tyłu, aby stworzyć optymalny klimat, a światła skierowane do przodu zapewniają bardziej aktywne i informacyjne oświetlenie. Oprogramowanie LGS daje możliwość dostosowania ok. 16,8 miliona kolorów do Twojego stylu i konfiguracji.
Programowalny próbnik ekranu reaguje na obraz monitora, by przenieść odcienie z ekranu do pomieszczenia.

technologia LIGHTSYNC

Żywe barwy w najnowszych grach. Logitech G LIGHTSYNC to kolejna genertacja podświetlenia RGB. Dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software (LGS) i reagowaniu na akcję w grach, podświetlenie jest zsynchronizowane z ponad 300 modnymi tytułami. odcień klawiatury, głośników, zestawów słuchawkowych i myszy do swego stylu, mając do dyspozycji 16,8 miliona kolorów. Dzięki oprogramowaniu LGS możesz choćby zaprogramować swoje własne nowoczesne efekty.

ROZŚWIETL SWOJE GRY
Niestandartdowe wrażenia RGB w lubianych grach. Zwiększ świat gry na całe pokój. Twórcy gier pracują z naszym zestawem RGB SDK, aby zaprogramować efekty kolorystyczne i animacje dla każdej gry. Oznacza to,błyskotliwe momenty, na których skupiają się twórcy gier, zostaną wzbogacone o efekty RGB. Twoje ulubione gry. Nowa jakość.

WIZUALIZATOR AUDIO
Oświetlenie w pełnym spektrum sterowane muzyką sprawdź muzykę. Połącz się przy użyciu technologii Bluetooth, złącza 3,5 mm lub portu USB, a zastosowany wizualizator audio głośników G560 włączy się, aby ożywić muzykę. Słuchanie przy niskim poziomie głośności powoduje miękki efekt oddychania. Kiedy ustawisz wysoką głośność, oświetlenie pulsuje zgodnie z rytmem muzyki tylne światła reagują na basy, a przednie na przeciętne i wysokie tony. Połącz głośniki przez port USB i skorzystaj z oprogramowania Logitech Gaming Software,dopasować kolor i efekty oświetlenia.

elementy STERUJĄCE TUŻ POD PALCAMI G560
służy jeszcze jako centrum sterowania dźwiękiem. Regulacja głośności jest podzielona na przód i środek. Parowanie Bluetooth odbywa się przy pomocy jednego przycisku. Programowalny przycisk G domyślnie zmienia jasność kolorów, lecz może również włączać dowolne funkcje od specjalnych możliwości w grze do uruchamiania aplikacji audio za pośrednictwem oprogramowania LGS. Przycisk zasilania jest przystępny z tyłu prawego głośnika satelitarnego.

JEDEN zestaw GŁOŚNIKÓW wspaniałY DO wszelkich ZASTOSOWAŃ

Obsługa USB, złącza 3,5 mm i technologii Bluetooth. Ulepsz swój sprzęt dzięki wszechstronnemu, nieskomplikowanemu w obsłudze rozwiązaniu audio. Model G560 zezwala na podłączenie sygnału z kilku źródeł: USB, złącza 3,5 mm albo połączenia Bluetooth. Połączenie USB jest wymagane do uzyskania cyfrowego dźwięku, podświetlenia LIGHTSYNC RGB i dźwięku przestrzennego DTS:X Ultra. Technika Logitech Easy-Switch pozwala na bezproblemowe przełączanie się pomiędzy czterema podłączonymi urządzeniami.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY DTS:X ULTRA
nieprzeciętna intensywność i przewaga zapewniana poprzez dokładny dźwięk pozycyjny. Technologia DTS:X Ultra renderuje trójwymiarowy pejzaż w grach, dzięki temu możesz usłyszeć środowisko gry pod dowolnym kątem. Z kolei wielokanałowe źródła muzyczne, takie jak dźwięk przestrzenny 5.1 lub 7.1, gwarantują wielowymiarowe doświadczenia. Każdy kanał miksu ma unikalną pozycję, co zwiększa realizm wrażeń.

solidnY DŹWIĘK O MOCY 240 WATÓW
Poczuj wybuchową akcję dzięki dźwiękowi o mocy szczytowej 240 W (moc RMS 120 W) emitowanemu poprzez skierowany w dół subwoofer i dwa głośniki satelitarne o lekkich i wytrzymałych metalowych membranach. Usłysz każdy detal gry i płynący z głośników 2.1 dźwięk zgodny z zamierzeniami twórców. Możesz to usłyszeć pod wieloma kątami, co zapewnia nieszablonowa budowa membran stwarzających ogromny pejzaż dźwiękowy.

INTEGRACJA Z GRAMI I NIESTANDARDOWE EFEKTY ŚWIETLNE
automatycznie uruchamiane podświetlenie reagujące na akcję w grze. Po prostu zeskanuj i dodaj grę za pomocą oprogramowania LGS, a zestaw G560 zajmuje się resztą. Dzięki oprogramowaniu LGS możesz przystosować odcień i efekty oświetlenia wizualizacji audio oraz tryb pracy próbnika ekranu, który odczytuje piksele na ekranie i dynamicznie dopasowuje odcienie. Wybierz dowolną część ekranu i przypisz do jednego z 4 obszarów: lewego, prawego, przedniego albo tylnego. Przycisk G można również zaprogramować w celu włączania niestandardowych poleceń dla dowolnych aplikacji.