Kontakt-simon Gniazdo hermetyczne simon 54 dgz1bz.01/11 ip44 z klapką, uziemieniem i przesłonami białe promocja 2024

Cena20.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bricomarche

Parametry

Producent:Kontakt-Simon
Kategoria:Gniazdka

Opis

Gniazdo pojedyncze hermetyczne IP44 z uziemieniem i przesłonami DGZ1BZ.01/11 serii Simon54. To wtyczkowe gniazdko z klapką i uszczelką do ramek wielokrotnych serii Simon54. Kontakt tworzony jest z tworzywa nienaturalnego, w kolorze białym. Tego typu gniazdo hermetyczne asygnowane jest do konstrukcji podtynkowego w takich pomieszczeniach, jak pralnia, łazienka, czy kuchnia. W tego typu pomieszczeniach panuje bowiem większa wilgotność i możliwość zachlapania, czy zabrudzenia kontaktu. Warto więc pomyśleć nad montażem tego typu gniazd IP44 Kontakt-Simon.

Gniazdo bryzgoszczelne Simon 54 z białą klapką to nieprzeciętny dobór do każdej łazienki i kuchni, z osprzętem w kolorze białym. Klapka, przesłony torów prądowych i uszczelka gwarantują - iż zachlapanie, czy zakurzenie nie wpłyną negatywnie na mechanizm gniazda i nie spowodują zwarcia. To ważne w przestrzeniach tego typu.

Simon54 to seria o innowacyjnych kształtach i bezawaryjnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary przystępne podłączenie przewodów, a także późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek nawet najszczególniej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy marka osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. Serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

wymiary i informacje producenta znaleźć można TUTAJ