Kontakt-simon Gniazdo wtyczkowe simon 54 dgz1bz.01/48a z klapką, uziemieniem i przesłonami ip44 antracyt promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kontakt-simon Gniazdo wtyczkowe simon 54 dgz1bz.01/48a z klapką, uziemieniem i przesłonami ip44 antracyt oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.87 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Gniazdo hermetyczne Kontakt-Simon Simon 54 DGZ1BZ.01/48A z uziemieniem IP44 z przesłonami klapka transparentna antracyt - wysyłka w 24h
27.87
hurtelektryczny.pl
Gniazdo hermetyczne Kontakt-Simon Simon 54 DGZ1BZ.01/48A z uziemieniem IP44 z przesłonami klapka transparentna antracyt - wysyłka w 24h
28.44
szybkalampa24.pl

Parametry

Producent:Kontakt-Simon
Kategoria:Gniazdka

Opis

Gniazdo pojedyncze hermetyczne IP44 z przesłonami DGZ1BZ.01/48A serii Simon54. To wtyczkowe gniazdko z klapką i uszczelką do ramek wielokrotnych kolekcji Simon54 i Simon54 Nature – ramki tej kolekcji to postępowy design i atrakcyjne materiały typu szkło, drewno, beton, czy metal. Kontakt produkowany jest z tworzywa sztucznego, w kolorze antracytowym, wyposażony jest w transparentną, przydymioną klapkę. Tego typu gniazdo hermetyczne dedykowane jest do konstrukcji podtynkowego w takich pomieszczeniach, jak pralnia, łazienka, czy kuchnia. W tego typu pomieszczeniach panuje bowiem pokaźniejsza wilgotność i możliwość zachlapania, czy zabrudzenia kontaktu. Warto więc pomyśleć nad montażem tego typu gniazd IP44 Kontakt-Simon.

Simon54 to linia o nowoczesnych kształtach i bezawaryjnych mechanizmach, których niepokaźne wymiary nietrudne podłączenie przewodów, a także późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek nawet najszczególniej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy firma osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. Kolekcji Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

rozmiary i informacje producenta znaleźć można TUTAJ