Kontakt-simon Gniazdo wtyczkowe simon 54 dgz1z.01/44 pojedyncze z uziemieniem i przesłonami złoty mat promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kontakt-simon Gniazdo wtyczkowe simon 54 dgz1z.01/44 pojedyncze z uziemieniem i przesłonami złoty mat oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 20.64 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Gniazdo pojedyncze Kontakt-Simon 54 DGZ1Z.01/44 z uziemieniem z przesłonami złoty mat - wysyłka w 24h
20.64
hurtelektryczny.pl
Gniazdo pojedyncze Kontakt-Simon 54 DGZ1Z.01/44 z uziemieniem z przesłonami złoty mat - wysyłka w 24h
21.06
szybkalampa24.pl

Parametry

Producent:KONTAKT-SIMON
Kategoria:Gniazdka

Opis

Wtyczkowe gniazdo pojedynczez uziemieniemi przesłonami kolekcji Simon54. To szczególnie lubiany wariant kontaktu, który rewelacyjnie nadaje się do ramek serii Simon54 i linii Simon 54 Nature – która proponuje ramki wielokrotne drewniane, metalowe, betonowe, czy ze szkła, w szerokiej gamie kolorystycznej.
wytwarzane z tworzywa sztucznego w odcieniu złoty mat gniazdko DGZ1Z.01/44 Kontakt-Simon nadzwyczajnie sprawdzi się w podłączaniu maszyn elektrycznych tj. Radio, grzejnik konwektorowy, czajnik elektryczny, czy lodówka.

Simon54 to linia o innowacyjnych kształtach i bezawaryjnych mechanizmach, których małe rozmiary nietrudne podłączenie przewodów i późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek nawet najmocniej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. Kolekcji Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

rozmiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ