Gofrownica wa 80 + darmowa dostawa! marki Graef promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Gofrownica wa 80 + darmowa dostawa! marki Graef oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 469.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Graef WA 80
469.00
OleOle!
-2%
Gofrownica GRAEF WA 80
469.00
Empik
Graef WA 80
479.00
RTV EURO AGD
Gofrownica GRAEF WA 80 Srebrny
479.00
Media Expert

Parametry

Producent:GRAEF
Kategoria:Gofrownice
Moc 850 W
Kolor srebrny

Opis

Dzięki wewnętrznym zawiasom, powłoce nonstick i podwyższonym brzegiem do przechowywania tłuszczu wewnątrz urządzenia, zaimplementowaniu stali rdzoodpornej gofrownice Graef można czyścić prosto i szybko.
Niezależnie jakie gofry chcieliby Państwo przygotować: smak może się różnić od zwykłego po słodki - z naszymi nierdzewnymi gofrownicami można piec smakowite gofry, złote, brązowe, w kształcie serca (śr. 20 cm) i o niepowtarzalnej strukturze wafla. Dla zdrowia, dzięki powłoce non stick, można ograniczyć liczba tłuszczu i piec gofry o obniżonej zawartości tłuszczu, nie trzeba smarować urządzenia przed każdym wykorzystaniem.
Gofrownica serii WA innowacyjny dotykowy panel sterujący o 6 rozmaitych poziomach pieczenia, które można optymalnie użyć. Dodatkowo, sygnał akustyczny wskazuje,cykl pieczenia jest zakończony.

dane techniczne:
- rozmiary: 270 x 205 x 84 mm
- zasilanie: 230 V
- moc: 850 W
- średnica: ok. 20 cm
- unikatowy wzór gofrów
- specjalna powłoka redukująca ilość tłuszczu
Od ponad 50 lat firma rodzinna GRAEF jest symbolem wysokiej jakości artykułów "Made in Germany" zorientowanych na użytkownika. Produkty AGD są poprawnie znane i szanowane na całym świecie za ich nieszablonową jakość wykonania, solidność i wzornictwo. W 1967 roku firma wprowadziła na rynek pierwsze elektryczne, wielozadaniowe krajalnice o konstrukcji metalowej. Od tego czasu za marką GRAEF stoją nad wyraz funkcjonalne i niezniszczalne krajalnice, a także inne urządzenia kuchenne.