Mpm product Gofrownica mgo-13 + darmowa dostawa + odbiór w 650 punktach stacji z paczką! promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Mpm product Gofrownica mgo-13 + darmowa dostawa + odbiór w 650 punktach stacji z paczką! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MPM MGO-13
169.00
Neonet.pl
MGO-13 Gofrownica MPM
169.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MPM PRODUCT
Kategoria:Gofrownice
Moc 1400 W
Kolor czarny, srebrny

Opis

Coś pysznego dla każdego!

Gofry to potrawa stanowczo szanowana poprzez dzieci. Są niezwykle proste w przygotowaniu, można je przyrządzić na zróżnicowane sposoby. Gofrownica MGO-13 sprawi, iż każdego dnia wywołasz uśmiech na twarzy swej pociechy. W kilka minut upieką się jednocześnie dwa pokaźnych rozmiarów gofry, które możesz podać z ulubionymi dodatkami albo bez. Starannie tak jak uwielbiasz!

Stylowa i poręczna

Gofrownica MGO-13 jest łatwa w obsłudze, a wysoka moc 1400 W sprawia, iż wypiek będzie gotowy prędko i nadzwyczajnej jakości. Co ważne, można samodzielnie wyregulować temperaturę i tym samym ustalić stopień przypiekania. Dopełniające pokrycie warstwą nieprzywierającą łatwe wyjmowanie gofrów i utrzymanie urządzenia w czystości.

Jeszcze smaczniejsze gofry

Gofrownica MGO-13 to poręczne rozwiązania dla jak najlepszego smaku. Płyty są głębsze niżeli w typowych modelach, dzięki temu gofry są bardziej puszyste i bezspornie grubsze.