Panasonic Golarka es-rw33-h503 darmowy transport (5025232896769) promocja 2022

Cena123.06
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Golarki
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Kolor czarny

Opis

 Golarka Panasonic ES-RW33-H503 na mokro/sucho 21min skrupulatne ostrze wewnętrzne polerowane przy zastosowaniu nanotechnologii i ustawione pod kątem 30 skutecznie likwiduje włosy, zapewniając precyzyjne golenie.

Ruchoma, obrotowa głowica dopasowuje się do kształtu twarzy. Wysuwany trymer do przycinania wąsów i bokobrodów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Praca przewodowa/bezprzewodowa: -/praca bezprzewodowa Czas ładowania/pracy (230 V): 7 godzin/21 minut Czas ładowania/pracy (220 V): 8 godzin/21 minut wymiary produktu (W x S x G): 15,6 x 5,7 x 4,2 cm Ciężar korpusu: Ok.

160 g Ostrze zamienne (wewnętrzne): WES9850 Ostrze zamienne (zewnętrzne): ES9835 Wewnętrzne ostrze polerowane przy zastosowaniu nanotechnologii i ustawione pod kątem 30 poziomów: Tak Obrotowa głowica: Tak Wysuwany trymer: Tak Na MOKRO/SUCHO: Tak pasuje do mycia: Tak Stacja ładująca: Tak staranne golenie zagwarantuje świeży wygląd dokładne golenie gwarantuje schludny i świeży wygląd.

Męska maszynka do golenia firmy Panasonic precyzyjnie chwyta i przycina choćby płasko przylegające włosy. Staranne eliminowanie włosów sprawia, iż można dłużej radować się wynikiem golenia. Golenie jest staranne, lecz delikatne, trafne dla wrażliwej skóry.

Wysuwany trymer Do wąsów i bokobrodów nieszablonowy układ otworów w folii do chwytania każdego typu włosów Oryginalny układ otworów w folii i budowa zapewniająca optymalny nacisk staranne przycinanie każdego typu brody.

Trzy układy otworów w folii dla każdego z ostrzy: po jednym do chwytania adekwatnie włosów prostych i włosów kręconych, a także jeden do gładkiego golenia. Precyzyjne, delikatne golenie dzięki obrotowej głowicy Połączenie obrotowej głowicy i ruchomych ostrzy zezwala na staranniejsze, delikatniejsze golenie.

Ruchoma, obrotowa głowica dostosowuje się do konturów twarzy, nietrudne i szybkie golenie. Ruchome ostrza również dopasowują się do twarzy, by jeszcze skuteczniej zadbać o gładką skórę. Użyteczna pokrywa usprawnia obsługę i nadaje się do kształtu dłoni, gwarantując pewny chwyt.

Gładkie, odświeżające golenie 100% wodoszczelności starczy opłukać urządzenie pod bieżącą wodą,komfortowo je oczyścić w ciągu kilku sekund. Golenie na morko/sucho. Wygodne użycie na sucho lub przy zastosowaniu pianki bądź żelu w celu uzyskania wypielęgnowanej, jedwabiści przygładzonej skóry.

Możliwość ładowania Pełne naładowanie maszynki do golenia trwa 12 godzin. W pełni naładowanym urządzeniem można wykonać 30-minutowe golenie około 7 razy. Precyzyjne ostrze wewnętrzne polerowane przy zastosowaniu nanotechnologii i ustawione pod kątem 30 produktywnie likwiduje włosy, zapewniając skrupulatne golenie.

Ruchoma, obrotowa głowica dostosowuje się do kształtu twarzy. Wysuwany trymer do przycinania wąsów i bokobrodów....