Panasonic Golarka es-sl33-k503 promocja 2022

Cena249.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Golarki
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Czas ładowania 8 h
Kolor czarny, srebrny

Opis

3-ostrzowy system tnący Trzy folie chwytają i tną włosy, co zezwala na skrupulatne i gładkie golenie. 1. Folie zewnętrzne: dwa ostrza folii zewnętrznej tną blisko skóry, aby golić skrupulatnie. 2. Ostrza tnące: ostrza tnące skracają dłuższe włosy.

Ostrza z nanoszlifem pod kątem 30° Ostry kąt 30°, pod jakim naostrzono wewnętrzne ostrza, zagwarantuje niewiarygodnie staranne golenie. Wielofunkcyjne ostrza łukowe dopasowują się do kształtu twarzy, co skuteczne dotarcie do trudno dostępnych miejsc i gwarantuje maksymalny komfort.

Golenie na mokro i sucho Możesz wykonać nieskomplikowane i komfortowe golenie na sucho albo skorzystać z pianki bądź żelu w celu uzyskania wypielęgnowanej, jedwabiście przygładzonej skóry. Możesz nawet zabrać golarkę pod prysznic.

Możliwość mycia i nietrudna konserwacja Mechanizm żaluzji pozwala z łatwością czyścić głowicę golarki — starczy opłukać ją pod bieżącą wodą. Wysuwany trymer Wysuwany trymer Wysuwany trymer umożliwia szybkie przycięcie przed goleniem i skrupulatną pielęgnację.

Ostrze o ostrym kącie 45° Wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej naostrzone pod ostrym kątem 45°. Trymer jest dołączany,zagwarantuje cięcie jednakowo staranne jako pełnowymiarowy trymer. Praktyczna poręczna konstrukcja praktyczna poręczna kompozycja ergonomiczna konstrukcja sprawia, że trzymanie urządzenia jest bardzo wygodne.

upraszcza ona także strzyżenie z tyłu i w innych trudno dostępnych miejscach. Na stojąco lub położona na płasko Golarkę można wedle upodobania przechowywać w pozycji stojącej albo położyć ją na ładowarce.

wygodne etui upraszcza przechowywanie i transport. Chroni także przycisk zasilania przed przypadkowym włączeniem. Golenie na gładko 3-ostrzowy system tnący z ostrymi ostrzami wewnętrznymi o kącie 30˚ Golenie na mokro/sucho Wodoodporna budowa Wysuwany trymer Ostrze trymera o ostrym kącie 45˚ 3 ostrza Czas ładowania 8 godz....