Panasonic es-lv9q-s803 multiflex 5d promocja 2022

Cena1399.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Golarki
Kolor srebrny, czarny

Opis

ES-LV9Q Niesamowita precyzja w trakcie golenia Głowica Multi-Flex 5D Opracowany na nowo mechanizm zawieszenia głowicy udoskonala jej ruch w pięciu kierunkach. Swobodny ruch głowicy ulepszone podążanie za konturami twarzy.

Bliższy kontakt przekłada się na gładszą skórę. 5-ostrzowy system tnący z gładkim ślizgiem Trzy najróżniejsze folie współpracują ze sobą, by wychwytywać i ścinać choćby trudno przystępne części zarostu. Ostrze grzebieniowe lepsze golenie wstępne długich włosków.

Folia Quick Lift Jej zwężone krawędzie podnoszą i ścinają płasko leżące włoski pod podbródkiem. Folia wykańczająca Folie zewnętrzne chwytają i tną choćby najmocniej uparte włosy, co pozwala na dokładne golenie.

Gładki ślizg Rolka z płynnym ślizgiem ułatwia głowicy golącej obrót i ruch w bok podczas przesuwania po skórze, redukując tarcie. Polerowane przy zaimplementowaniu nanotechnologii ostrza wewnętrzne o kącie natarcia 30˚ Ostry kąt 30°, pod jakim naostrzono wewnętrzne ostrza, zagwarantuje niewiarygodnie skrupulatne golenie.

Poruszane poprzez prędki silnik ostrza tną gładko choćby najtwardszy zarost. Ultraszybki silnik liniowy zapewnia płynne cięcie z częstotliwością 14 000 cykli na minutę zapewniający gładkie i skrupulatne golenie, zaprojektowany przez firmę Panasonic liniowy silnik o prędkości 14 000 cykli/min nie traci mocy i nie omija włosów — nawet przy goleniu gęstego zarostu.

detektor golenia wyłapuje gęstość brody i steruje mocą golenia 1. Gęsty zarost: Dynamiczne ruchy aby zapobiec utracie mocy przy gęstym lub twardym zaroście, powiększane są obroty silnika, gwarantując mocniejsze cięcie.

2. Rzadki zarost: Delikatne ruchy w trakcie golenia miejsc, w których zarost jest rzadszy, moc jest redukowana, by zapewnić delikatne golenie, które nie uszkadza skóry. Wielofunkcyjne ostrza łukowe Zewnętrzne, okrągłe folie znakomicie dostosowują się do kształtu twarzy (choćby pod podbródkiem) i staranne golenie na całym obszarze.

Wysuwany trymer zezwala na szybkie przycięcie przed goleniem i skrupulatną pielęgnację. Pasuje do mycia Dzięki wodoszczelnej konstrukcji czyszczenie golarki jest przystępne i higieniczne — wystarczy opłukać ją pod bieżącą wodą.

Możesz wykonać nieskomplikowane i wygodne golenie na sucho lub skorzystać z pianki bądź żelu w celu uzyskania wypielęgnowanej, jedwabiście przygładzonej skóry. Golarka jest dokładnie czyszczona z nieprzystępnych do wypłukania włosków brody i sebum, dzięki czemu noże pozostają dłużej naostrzone.

Jakość jest naszym dziedzictwem, innowacja tradycją Czerpiąc z japońskiej sztuki wykonywania stanowczo ostrych i wytrzymałych mieczy, producent Panasonic zastosowała najnowsze rozwiązania technologiczne w celu wytworzenia ostrzy znamionujących się nadzwyczajną jakością.

Tylko Panasonic do produkcji ostrzy golarek wykorzystuje techniki japońskiego rzemiosła....