Remington XR1430 (4008496873241) promocja 2024

Cena244.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Golarki
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Czas ładowania 4 h
Kolor czarny

Opis

Remington Golarka rotacyjna HyperFlex Aqua XR1430 Hyperflex Aqua to golarka rotacyjna oferująca najistotniej progresywną obecnie technologię golenia. Jest bezlitosna dla zarostu, a zarazem subtelna dla twarzy.

Stworzyliśmy ostrza ComfortFloat, które - wraz z technologią HyperFlex - gwarantują maksymalną wygodę i skrupulatność golenia. Jony srebra Każda twarz wygląda inaczej, lecz HyperFlex Aqua sprawnie dostosowuje się do jej rysów, gwarantując gładkość golenia i schludny wygląd.

Głowicę wyposażono w jony srebra, które mają działanie antybakteryjne i ograniczają obecność podrażnień. Prędkie i skrupulatne golenie Ostrza ComfortFloat poruszają się w górę i w dół, dostosowując do rysów twarzy i przechwytując włosy rosnące w dowolnym kierunku.

prędkie i skrupulatne golenie, równocześnie ograniczając podrażnienia. 100% Wodoodporna Dzięki wodoodpornej funckji, skrócony zostaje czas golenia i mycia produktu. Teraz możesz bezproblemowo golić się pod prysznicem.

Ostrza ComfortFloat - precyzyjne i komfortowe golenie technika Active Contour - dopasowanie do kształtu twarzy technika Hyperflex Podwójne pierścienie tnące - 50% dokładniejsze pokrycie obszaru twarzy* Antybakteryjna głowica - golenie bez ryzyka podrażnień Trymer staranny ComfortTrim - modelowanie kształtu zarostu 100% wodoodporna - do użytku na sucho i mokro Wskaźnik ładowania / rozładowania baterii Zasilanie litowe; do 50 minut bezprzewodowego działania *w kontraście do golarek Remington z pojedynczym systemem tnącym W zestawie Golarka rotacyjna HyperFlex Aqua XR1430 Etui podróżne Instrukcja obsługi *dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując zakup na stronie producenta https://pl.remington-europe....