Remington Rx5 ultimate series xr1500 golarka promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Remington Rx5 ultimate series xr1500 golarka oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 389.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Golarka do głowy REMINGTON Ultimate Series RX5 XR1500
389.00
ELECTRO.pl
Golarka do głowy REMINGTON Ultimate Series RX5 XR1500
389.00
Avans.pl
Golarka do głowy REMINGTON Ultimate Series RX5 XR1500
389.00
Media Expert

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Golarki
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Czas ładowania 4 h

Opis

Maszynka do golenia na łyso Remington RX5 ULTIMATE XR1500 Nowa maszynka do golenia na łyso RX5 Ultimate Series gwarantuje gładką skóre głowy w zaledwie kilka minut - bez poświęcania sporej ilości czasu. Nowa golarka do włosów XR1500 została opracowana w jednym celu: prędkiego, przyjaznego dla skóry, dokładnego i gładkiego golenia.

wyposażona w dwutorowy system tnący i staranne ostrza ze stali nierdzewnej, pięć ruchomych głowic golących wysokiej jakości znakomicie dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając prędki i rewelacyjny rezultat.

Zawartość zestawu - Golarka Remington RX5 XR1500 - Etui na urządzenie - osłonka na ostrze - ładowarka sieciowa Dwutorowy system tnący Dzięki 5 głowicom golącym maszynki do golenia na łysienie RX5, golenie głowy jest prędkie i łatwe.

Dzięki ruchom okrężnym i liniowym można pokryć 60% większą powierzchnię, a tym samym ogolić całą głowę w mniej aniżeli 2 minuty (przy długości włosów 1 mm). Ruchoma nasadka i ostrza dopasowują się do konturów głowy, umożliwiając nietrudne przesuwanie się po skórze.

Gładkie rezultaty w zaledwie kilka minut. Golarka RX5 zagwarantuje gładkie rezultaty, usprawniając golenie głowy. Goli lepiej niż zwykły trymer, skracając włosy do 0,2 mm. Wyrafinowane wzornictwo Lekka, kompaktowa i nieprzemijalnie wytworna: Golarka do włosów na łyso XR1500 nadzwyczajnie leży w rąk dzięki praktycznemu kształtowi i ergonomicznej konstrukcji.

szykowne chromowane akcenty i ramka o wysokim połysku nadają golarce wysokiej wartości wizualnej. Wyszukane i stylowe wzornictwo powoduje, iż golarka przyciąga wzrok w łazience. 100% wodoodporność Urządzenie jest w 100% wodoodporne i można je stosować równocześnie na sucho, jak i na mokro.