tt classic wd gramofon retro usb line-out głośniki okleina drewniana marki Auna promocja 2020

Cena479.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Gramofony

Opis

Nadchodzi czas na ponowne wyjęcie starej kolekcji płyt i oddanie się nostalgicznym wspomnieniom o dawnych czasach. Gramofon auna TT Classic łączy świat analogowy z cyfrowym. Odtwarza płyty nie tylko z trzema różnymi prędkościami odtwarzania,ma poza tym możliwość zdigitalizowania ulubionych płyt w mobilnym, cyfrowym formacie.

W tym celu dysponuje umieszczonym z tyłu portem USB, poprzez które sygnał z płyty gramofonowej można w prosty sposób nagrać na komputer. W zakresie dostawy znajduje się adekwatny kabel USB i zasilacz sieciowy do przyłączania do sieci elektrycznej.

Dzięki zastosowaniu technologii Plug & Play w komputerach można zacząć zabawę od razu pod podłączeniu zasilania. Gramofon USB TT Classic producenta auna nie wymaga zakupu dodatkowych głośników. W dwóch z czterech nóg tłumiących wstrząsy znajdują się zaimplementowane głośniki stereo do bezpośredniego odtwarzania muzyki.

poprzez tylne, liniowe wyjście stereo rodzaju cinch można przekazywać sygnały audio do zewnętrznych głośników lub wieży stereo. Głośność reguluje się płynnie i bezpośrednio regulatorem obrotowym umieszczonym na urządzeniu.

Oprócz funkcji technologicznych, takich jak regulowana siła nacisku igły wraz z wygiętym ramieniem gramofonu, gramofon urzeka swym gustownym wzornictwem w stylu retro wraz z powierzchnią z forniru (okleiny drzewnej), a także zaokrąglonymi narożnikami.