Denon Dp-400 biały gramofon (4951035067789) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Denon Dp-400 biały gramofon (4951035067789) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gramofon DENON DP-400 Biały
1799.00
ELECTRO.pl
Gramofon DENON DP-400 Biały
1799.00
Avans.pl
Gramofon DENON DP-400 Biały
1799.00
Media Expert

Parametry

Producent:DENON
Kategoria:Gramofony

Opis

Gramofon DENON DP-400WT biały DP-400 Odkryj na nowo przyjemność płynącą z odtwarzania płyt winylowych dzięki gramofonowi Hi-Fi Denon DP-400 z samoczynnym czujnikiem prędkości, który gwarantuje dokładne odtwarzanie dźwięku.

mocna konstrukcja i stylowy design płynnie komponuje się z innymi komponentami linii Denon Design. Wygięte ramię S-Shape podnosi się automatycznie i zatrzymuje talerz po zakończeniu odtwarzania. Wyważony, napędzany pasem talerz obsługuje szybkości 33 1/3 rpm, 45 rpm i 78 rpm zapewniając precyzję, która jest wierna oryginalnemu nagraniu.

Zintegrowany korektor Phono wytwarza otwartą, otaczającą słuchacza scenę dźwiękową zapewniając szczegółową, staranną reprodukcję dźwięku. Zestaw gromadzi wkładkę gramofonową MM. Luksusowa, odpinana osłona przeciwpyłowa pełni ponadto funkcję ekspozytora okładek albumów.

mocna budowa konkretna budowa gramofona DENON DP400WT gwarantuje równocześnie moc, jak i wysoką stabilność konieczną do odtwarzania szczegółowej, pozbawionej rezonansu muzyki. Grube ścianki oraz wyważony talerz stosowną obsługę Twojej kolekcji płyt winylowych, obniżając wibracje zewnętrzne.

Połącz gramofon DP-400 z innymi komponentami serii Denon Design, by uzyskać rewelacyjny system audio o wysokiej rozdzielczości. Wytworna, odłączana pokrywa przeciwpyłowa o dwóch zastosowaniach Zdejmowana pokrywa przeciwpyłowa cechuje się postępowym wzornictwem, podnosząc ogólną estetykę gramofonu DENON DP400WT, oraz eliminując jednocześnie problemy z drganiami, które mają negatywny wpływ na jakość muzyki, a występują powszechnie w przypadku pokryw przytwierdzonych na stałe.

Pokrywa może służyć ponadto jako witryna na okładki albumów, po prostu ustaw pokrywę przeciwpyłową pionowo na dołączonej podstawie i ciesz się widokiem swoich ulubionych okładek razem z rodziną i przyjaciółmi.

100+ lat progresywności w technologiach audio Założona w 1910 roku, producent Denon może pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie technologii audio - od pierwszego w Japonii producenta elektroniki audio, po produkcję pierwszych na świecie komercyjnych płyt CD.

Ta ukierunkowana inwestycja w rozwój i badania nad dźwiękiem zapewnia dostęp do najnowszych technice i najwyższej jakości przy każdym odsłuchu. Specyfikacja firma denon Napęd paskowy Sterowanie ręczne prędkość obrotowa 33 1/3, 45, 78 [rpm] Złącze usb nie Wyjście audio tak Waga brak informacji Gwarancja 24 miesiące