Sage BGR820 promocja 2021

Cena1649.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Sage
Kategoria:Grille elektryczne

Opis

ELEKTRYCZNY GRILL KONTAKTOWY i BBQ 2w1 Sage BGR820 Podstawowe dane nadzwyczajny do przygotowania różnorodnego typu grillowanych mięs, ryb, warzyw, kanapek rodzaju sandwich itp. Unikatowa konstrukcja umożliwia użytkowanie nie tylko w formie grilla kontaktowego,w dodatku jako otwartego grilla BBQ czujka składnik IQTM – czujniki reagujące na spadek temperatury i wyrównujące ją przez zwiększenie przepływu ciepła na danym obszarze Podświetlony wyświetlacz LCD – pokazuje ustawioną temperaturę, stopień przygotowania i ustawiony czas timera Wyjmowane płyty grillujące – możliwość zamienienia ich miejscami czujka składnik IQ™ Czujniki w płytach grillujących reagują na spadek temperatury w momencie położenia potrawy na grillu i wyrównują ten spadek, zwiększając przepływ ciepła na danym obszarze.

w ten sposób temperatura na płytach do grillowania momentalnie się wyrównuje do ustawionej temperatury i grillowanie trwa krócej niżeli na zwykłych grillach. Podświetlony ekran LCD ekran w krystaliczny sposób demonstruje ustawioną temperaturę w zakresie 160-230 °C, tryby LOW, PANINI czy SEAR i ustawiony czas timera.

w ten prosty sposób ustawisz i przystosujesz tryby przyrządzenia Twojego ulubionego dania, temperaturę i czas przygotowania. Wyjmowane płyty Płyty do grillowania można w prosty sposób wyjąć, korzystając z przycisków, wymienić dolną płytę na górną albo włożyć je do zmywarki i z łatwością umyć.

Quantanium™ Przygotowanie potraw na nieprzywierającej powierzchni Quantanium™ minimalizuje potrzebę używania oleju. Dostosowywane nachylenie dolnej płyty grillującej pozwala na odprowadzenie nadmiaru tłuszczu z przygotowywanej potrawy do wyjmowanej tacki ociekowej.

dzięki temu grillowania nie muszę się obawiać nawet miłośnicy zdrowej kuchni. Podstawowe informacje Grzałki wpuszczone w każdą płytę Specjalny przycisk do zwolnienia płyty i jej nieskomplikowanego i szybkiego wyjęcia Dolna płyta grillująca – płaska Górna płyta grillująca - żebrowana Płyty grillujące są pokryte specjalną nieprzywierającą powłoką QuantaniumTM dostosowywane nachylenie dolnej płyty w celu odprowadzania nadmiaru tłuszczu do tacy ociekowej dostosowywana wysokość górnej płyty Wyjmowana taca ociekowa na tłuszcz i soki, w stylowym wykonaniu Funkcje Regulacja temperatury w zakresie 160-230 °C Funkcja wyrównywania temperatury przy jej spadku Funkcja timera (do 30 minut) Możliwość zmiany jednostek temperatury (°C/°F) Grzałki wpuszczone w płytę grillującą Specyfikacja technologiczna Napięcie: 220 – 240 V ~ 50 Hz Moc: 2400 W wykonane ze stopu metali szlachetnych i stali rdzoodpornej wymiary (szer.

x gł. X wys.): 43 x 38 x 18 cm rozmiary płyty grillującej (szer. X dł....