Tefal GC450 promocja 2020

Cena379.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Tefal
Kategoria:Grille elektryczne
Moc 2000 W
Regulacja temperatury tak

Opis

TEFAL GRILL SUPERGRILL kanon świetne obsmażanie i kontrolowane grillowanie SuperGrill to jakość grillowania jak od szefa kuchni w warunkach domowych SuperGrill standard to grill wielofunkcyjny z 4-pozycyjnym termostatem.

dzisiaj spędzanie błogich chwil na wspólnym grillowaniu z rodziną i przyjaciółmi jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Grilluj zróżnicowane rodzaje elementów, na każdą okazję: możesz go używać jako grill mięsny lub grill typu plancha, w domu i na zewnątrz.

Dzięki trybowi max możesz zarumienić mięso, nie marnując jego soczystości, i radować się każdym kęsem. Doskonałe obsmażanie i kontrolowane grillowanie SuperGrill standard odpowiada wszystkim rutynowym potrzebom, jednocześnie gdy trzeba zrobić wrażenie na rodzinie i znajomych świetnie grillowanym mięsem, jak i przygotować różnorodnego rodzaju elementy niezależnie od okazji.

Możesz używać go w kuchni jako grilla mięsnego albo na stole w pozycji plancha. Grilluj jak szef kuchni dzięki trybowi potężnego obsmażania i żeliwnym płytom o wysokiej jakości. 4-pozycyjny dostosowywany termostat usprawnia sztukę gotowania.

Płyty żeliwne dodają mocy temu urządzeniu o wysokiej produktywności, które gwarantuje wspaniałe grillowanie. Pozycja grill mięsny lub plancha Dziel się smacznymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi dzięki dwóm pozycjom grillowania.

dostosowywany 4-pozycyjny termostat dostosowywany 4-pozycyjny termostat, dzięki któremu można grillować najróżniejszego rodzaju komponenty Zdejmowane płyty nadają się do mycia w zmywarce Zdejmowane płyty z żeliwa aluminiowego pokryte powłoką nieprzywierającą i tacka na soki i tłuszcz nadają się do mycia w zmywarce....