Tefal GC712834 promocja 2020

Cena599.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Tefal
Kategoria:Grille elektryczne

Opis

TEFAL Optigrill+ GC7128 ze wskaźnikiem poziomu wypieczenia nadzwyczajne rezultaty grillowania, od subtelnie po konkretnie wysmażone Nasz najszczególniej postępowy grill elektryczny OptiGrill+ wykorzystuje inteligentną technologię do przygotowania pysznych potraw.

Urządzenie, wykorzystujące technikę ''Automatic detektor Cooking'', natychmiast wykrywana jest ilość towarów umieszczonych na grillu i ich grubość i dostosowuje samoczynnie temperaturę i czas grillowania, w oparciu o 6 automatycznych programów grillowania (burger, drób, kanapka, kiełbaski/wieprzowina, czerwone mięso, ryba) i mrożonej żywności.

równocześnie wskaźnik umożliwia bezpośrednie monitorowanie: kolor fioletowy oznacza nagrzewanie, niebieski, następnie zielony rozpoczęcie smażenia, żółty oznacza, że smażony kawałek jest delikatnie, pomarańczowy, że średnio, a czerwony,dobrze wysmażony Grillowanie można dobrać do gustu każdej osoby starczy podnieść pokrywę i zdjąć kawałek mięsa, który jest gotowy, a reszta może się dalej smażyć!

Dodatkowy tryb ręczny z 4 ustawieniami temperatury umożliwia przygotowanie dowolnego rodzaju potraw i doskonale nadaje się do grillowanie owoców i warzyw, które można przygotować zgodnie z jednostkowymi upodobaniami.

Odkryj OptiGrill Black Edition i jego wyszukany styl, który będzie wspaniale pasował do Twojej kuchni. Zawsze genialne rezultaty grillowania Wskaźnik poziomu wypieczenia wskazuje poziom wysmażenia i emituje sygnał dźwiękowy na każdym etapie, abyś wiedział, kiedy Twoje danie będzie przygotowane, tak jak uwielbiasz!

genialnie dostosowana temperatura i czas grillowania do elementów Pomiar grubości mięsa natychmiast wyłapuje grubość artykułów umieszczonych na grillu i dostosowuje samoczynnie temperaturę i czas grillowania.

genialnie dostosowana temperatura i czas grillowania do składników 6 programów grillowania do różnych rodzajów potraw: burgerów, drobiu, kanapek, kiełbasek/wieprzowiny, czerwonego mięsa, ryby. Możliwość grillowania przeróżnych części np.

warzyw Tryb manualny z 4 ustawieniami temperatury do grillowania wszystkich rodzajów potraw. Łatwość utrzymania w czystości szeroka tacka na soki i tłuszcz, a także płyty nachylone pod kątem 7°, aby zapewnić odprowadzanie soków i tłuszczu z grillowania.

Możliwość mycia w zmywarce Płyty z odlewu aluminiowego pokryte warstwą nieprzywierającą i tacka na soki i tłuszcz można myć w zmywarce. Wysoka sprawność Płyty z odlewu aluminiowego o wysokiej skuteczności pokryte powłoką z PTFE, aby ułatwić czyszczenie....