Tefal GC7148 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Tefal GC7148 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 589.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Tefal GC714834 OptiGrill+ Snacking&Baking
589.00
OleOle!
-2%
Grill TEFAL GC7148 Optigrill + DARMOWY TRANSPORT
589.00
ELECTRO.pl
Tefal GC714834 OptiGrill+ Snacking&Baking
599.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Tefal
Kategoria:Grille elektryczne
Moc 2000 W
Regulacja temperatury tak

Opis

Tefal OptiGrill GC 714 grill elektryczny + forma + podarunek rewelacyjne rezultaty grillowania, od delikatnie po mocno wysmażone.

Nasz wysoko innowacyjny OptiGrill+ Snacking&Baking ma w komplecie formę do pieczenia i gwarantuje nieograniczone możliwości pieczenia, podgrzewania/odgrzewania albo zarumieniania potraw. Urządzenie, wykorzystujące technikę "Automatic detektor Cooking", natychmiast wykrywana jest liczba towarów umieszczonych na grillu i ich grubość i dostosowuje samoczynnie temperaturę i czas grillowania, w oparciu o 6 automatycznych programów grillowania (burger, drób, kanapka, kiełbaski/wieprzowina, czerwone mięso, ryba) i mrożonej żywności. Jednocześnie wskaźnik pozwala na bezpośrednie monitorowanie: kolor fioletowy oznacza nagrzewanie, niebieski, następnie zielony rozpoczęcie smażenia, żółty oznacza, iż smażony kawałek jest finezyjnie, pomarańczowy, że średnio, a czerwony,dobrze wysmażony. Grillowanie można dobrać do gustu każdej osoby. Starczy podnieść pokrywę i zdjąć kawałek mięsa, który jest gotowy, a reszta może się dalej smażyć! Dodatkowy tryb ręczny z 4 ustawieniami temperatury zezwala na przygotowanie dowolnego typu potraw i świetnie pasuje do grillowanie owoców i warzyw, które można przygotować zgodnie z jednostkowymi upodobaniami.

Automatic detektor Cooking i wskaźnik poziomu wysmażenia dla wspaniałych efektów grillowania.

Poznaj nasz istotnie nowoczesny grill OptiGrill+ Snacking&Baking z trybem manualnym wyposażonym w 4 ustawienia regulacji temperatury, dzięki któremu masz nieograniczone możliwości przyrządzania potraw. Dodatkowe możliwości oferuje forma do pieczenia w komplecie, zezwalające piec podgrzewać/odgrzewać albo zarumieniać potrawy dzięki trybowi manualnemu z 4 ustawieniami temperatury. Formę można myć w zmywarce. Ma ono także termoodporne uchwyty gwarantujące komfortowe stosowanie. OptiGrill+, wyposażony w technikę "Automatic sensor Cooking" natychmiast wykrywa liczbę artykułów umieszczonych na grillu i ich grubość, dostosowuje samoczynnie temperaturę i czas grillowania, dla zawsze perfekcyjnych rezultatów. Wskaźnik poziomu wysmażenia i system sygnałów dźwiękowych umożliwiają monitorowanie efektów grillowania i przygotowania mięsa dokładnie, tak jak uwielbiasz: finezyjnie, przeciętnie albo konkretnie wysmażonego. 6 programów grillowania pozwoli Ci wybrać Twoje ulubione dania: burgery, kurczak, panini/grillowane kanapki, kiełbasę/wieprzowinę, czerwone mięso i rybę. Dodatkowo możesz skorzystać z trybu do dań mrożonych i trybu manualnego z 4 ustawieniami temperatury. Dopełniające funkcje obejmują nieprzywierające płyty z odlewu aluminiowego nachylone pod kątem 7°, powierzchnię roboczą 600 cm2 adekwatnyą dla 2 do 4 osób oraz dużą tackę na soki i tłuszcz, w której zbierają się soki z grillowania.

 • Moc: 2000 W
 • Automatic cooking system
 • Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą
 • Wyjmowane płyty
 • Powierzchnia robocza: 600 cm2 - 30×20 cm z odlewu aluminiowego, nachylone pod kątem 7°
 • Uchwyt: Materiał termoplastyczny
 • Włącznik/Wyłącznik
 • Lampka pilota
 • regulowany termostat
 • Długość przewodu zasilającego: 1,2 m
 • Przepisy w zestawie
 • dodatkowe akcesoria w komplecie: forma do pieczenia
2 lata gwarancji producenta dla konsumentów