Tefal UC600 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Tefal UC600 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 308.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Tefal grill elektryczny GC 305012 UC 600
308.00
Mall.pl
Tefal UC600 Classic GC3050
339.00
RTV EURO AGD
Tefal UC600 Classic GC3050
339.00
OleOle!
TEFAL GC3050
339.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Tefal
Kategoria:Grille elektryczne
Moc 2000 W

Opis

Automatic detektor Cooking i wskaźnik poziomu wysmażenia dla nadzwyczajnych efektów grillowania Poznaj OptiGrill+, naszą najnowszą innowację, z trybem manualnym zaopatrzonym w 4 ustawienia temperatury, dzięki którym masz nieskończoną ilość mozliwości gotowania.

OptiGrill+, wyposażony w technologię "Automatic czujnik Cooking" natychmiast namierza liczbę produktów umieszczonych na grillu i ich grubość, dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania, dla za każdym razem idealnych rezultatów.

Wskaźnik poziomu wysmażenia i system sygnałów dźwiękowych zezwalają na monitorowanie efektów grillowania i przygotowania mięsa skrupulatnie, tak jak uwielbiasz: subtelnie, średnio albo mocno wysmażonego. 6 programów grillowania pozwoli Ci wybrać Twoje ulubione dania: burgery, kurczak, panini/grillowane kanapki, kiełbasę/wieprzowinę, czerwone mięso i rybę.

w dodatku możesz skorzystać z trybu do dań mrożonych i trybu manualnego z 4 ustawieniami temperatury. Dodatkowe funkcje obejmują nieprzywierające płyty z odlewu aluminiowego nachylone pod kątem 7°, powierzchnię roboczą 600 cm2 adekwatnyą dla 2 do 4 osób oraz dużą tackę na soki i tłuszcz, w której zbierają się soki z grillowania.

nadzwyczajne rezultaty grillowania za każdym razem dzięki 6 samoczynnym programom i wskaźnikowi poziomu wysmażenia. Możliwość grillowania wszystkich rodzajów potraw dzięki trybowi manualnemu z 4 ustawieniami temperatury.

6 programów grillowania Do najróżniejszych typów potraw: burgerów, drobiu, kanapek, kiełbasek/wieprzowiny, czerwonego mięsa, ryby. Wskaźnik poziomu wysmażenia znakomite efekty grillowania za każdym razem, od finezyjnie po konkretnie wysmażone: wskaźnik wskazuje poziom wysmażenia i emituje sygnał dźwiękowy na każdym etapie, abyś wiedział, kiedy Twoje danie będzie przygotowane, tak jak uwielbiasz!

Grillowanie z automatycznym czujnikiem Pomiar grubości mięsa: natychmiast namierza liczbę artykułów umieszczonych na grillu i ich grubość, dopasowuje samoczynnie temperaturę i czas grillowania. Możliwość mycia w zmywarce Nieprzywierające płyty z odlewu aluminiowego, a także tacka na sok nadają się do mycia w zmywarce.

Tacka na soki i tłuszcz o szczególnie obfitej pojemności duża tacka na soki i tłuszcz oraz płyty nachylone pod kątem 7°, by zapewnić odprowadzanie soków z grillowania. Wysoka skuteczność: płyty z odlewu aluminiowego Płyty z odlewu aluminiowego o wysokiej produktywności pokryte powłoką z PTFE, aby ułatwić czyszczenie.

Możliwość naprawy artykułu przez 10 lat Zaprojektowany z myślą o nietrudnej naprawie Tania i szybka dostawa części zamiennych poprzez 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie