Karty Mindfulness - Uważność na co dzień - Natalia Kaleta promocja 2023

Cena120.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie OSMPower.pl

Parametry

Producent:WINGS OF MIND
Kategoria:Gry dla dzieci

Opis

Mindfulness - Uważność na co dzień

Mindfulness, uważność, sati, trening umysłu... to tylko część określeń dla praktyki, która przez ostatnie lata zdobywa coraz więcej entuzjastów. Jeden z jej głównych propagatorów (prof. Jon Kabat Zinn) określa "Mindfulness" jako „szczególny rodzaj uwagi: świadomej, nieosądzającej i skierowanej na chwilę bieżącą".

Brzmi niezwykle zwyczajnie, a jednak to właśnie tej zwykłej "uwagi" brakuje nam najbardziej w życiu powszednim. Nawet w swym najbliższym otoczeniu, coraz częściej spotykamy się ze: spadkiem koncentracji, zwiększoną podatnością na stres, trudnymi emocjami, natłokiem myśli, czy osłabieniem relacji i więzi z bliskimi.

Mindfulness leczy ciało i duszę

Przeprowadzono już niemało badań klinicznych, które udowodniły, że regularny trening uważności może pomóc ograniczyć wymienione wyżej problemy. Dzieje się to właśnie poprzez praktyki, które uczą redukcji stresu, polepszają koncentrację, a choćby rozwijają kreatywność.

Uważność na co dzień, to projekt, który ma pomóc Ci stać się bardziej świadomym i obecnym. Tym samym, nie tylko zaczniesz radzić sobie ze stresującymi sytuacjami czy nieprzystępnymi emocjami, lecz przestaniesz podążać wyłącznie przetartymi szlakami i zaczniesz czerpać z życia jeszcze więcej. Część z praktyk wspaniale sprawdza się także w pracy z dziećmi, dlatego zachęcamy do korzystania z wybranych ćwiczeń z całą rodziną.

W tej niezwykłej talii wyszukasz komplet 30 kart. Każda z nich ukazuje inne ćwiczenie. Możesz je wykonywać o każdej porze dnia.

Uważność na co dzień, to projekt, który ma pomóc Ci stać się bardziej świadomym i obecnym.

Jak Wejść w Świat AFIRMACJI? Marcin Osman i Natalia Kaleta