Gamegenic koszulki prime ccg sleeves orange 66 x 91 mm 100 szt. promocja 2024

Cena29.71
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:Gamegenic
Kategoria:Gry karciane

Opis

Okładki na karty są niezbędnym warunkiem do ochrony wartościowych kart do gry. Te etui Prime Sleeves gwarantują najwyższą ochronę dla kart charakterystycznych rozmiarów, uniemożliwiają ich zginaniu, rysowaniu czy zniszczeniu poprzez częste tasowanie.

Dzięki ich delikatnej strukturze tylniej strony, gracze doświadczą nadzwyczajnego uczucia w trakcie mieszania i nie muszą walczyć ze ślizganiem się kart z dłoni. Pouzdra mają zoptymalizowany wymiar, który zapewnia mistrzowską ochronę i znakomicie sprawdzają się przy double-sleeving.

dodatkowo są tworzone z bezpiecznych tworzyw (bez wykorzystania kwasów). Jedno opakowanie mieści 100 obalów, które pasują nawet do większych formatów talii. Počet ks w opakowaniu: 100 sztWymiary: 66 x 91 mmMateriał: polipropylenProducent: Gamegenic Specyfikacja: - 100 etui w opakowaniu- genialne przypasowanie i wymiar, wspaniałe do podwójnego zabezpieczania kart- uniemożliwiają zginaniu narożników, zarysowaniom i uszkodzeniom w trakcie mieszania kart- bez kwasów, bez PVC