Gamegenic Koszulki Prime CCG Sleeves White 66 x 91 mm 100 szt. (4251715402177) promocja 2024

Cena29.71
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:Gamegenic
Kategoria:Gry karciane

Opis

Okładki na karty to niezbędny warunek do ochrony Twoich cennych kart do gier. Te matowe futerały Prime Sleeves gwarantują najwyższą ochronę dla kart typowego wymiaru i zapobiegają ich zginaniu, zarysowaniom lub uszkodzeniom przez częste miksowanie.

Matowy front blokuje nieprzyjemne odblaski, by karta była widoczna z każdej strony i nie dochodziło do objawów zmęczenia oczu podczas gry. Dzięki ich delikatnej, matowej tylnej stronie gracze doświadczą idealnego uczucia w trakcie mieszania i nie będą musieli zmagać się ze ślizganiem się kart z rąk.

Futerały posiadają zoptymalizowany wymiar, który zagwarantuje profesjonalną ochronę, i świetnie funkcjonują przy double-sleeving. Co więcej, są wytwarzane z bezpiecznych tworzyw (bez zastosowania kwasów). Jedno opakowanie mieści 100 okładek, które pasują na dodatek do obszerniejszych formatów talii.

Počet ks v balení: 100 sztRozmiary: 66 x 91 mmMateriał: polipropylenProducent: Gamegenic Specyfikacja: - 100 matowych koszulek w opakowaniu- rewelacyjne cięcie i rozmiar, genialne do double-sleeving- uniemożliwiają zginaniu rogów, zarysowaniom i uszkodzeniom przy tasowaniu kart- bez kwasów, brak PVC