Granna Gra mafia (5900221000849) promocja 2021

Cena20.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Granna
Kategoria:Gry karciane

Opis

W Spytown grasuje mafia. Bandyci terroryzują miasto i jego mieszkańców. Są genialnie przygotowani, działają w pełnej tajemnicy. Policja przystępuje do kontrataku. Do Spytown wysyła swoich najlepszych funkcjonariuszy, a w szeregi mafii wprowadza tajnego agenta.

Czy stróżom prawa uda się rozbić gang? Czy mafiosom uda się polikwidować wszelkich policjantów? inicjuje się szczególnie niebezpieczna rozgrywka. Mafia to wciągająca gra psychologiczna oparta na schemacie lubianej gry towarzyskiej.

Mogą bawić się w nią dorośli i dzieci, doskonale sprawdza się na wszystkiego rodzaju imprezach, wyjazdach integracyjnych, obozach, w świetlicach itp. Jej specyficzna formuła zezwala na jednoczesną wspólną zabawę wielkiej grupie graczy (adekwatnie 10-20 osób).

Jeden z graczy zostaje prowadzącym, czyli Mistrzem Gry. Pozostali gracze zostają losowo podzieleni na dwie grupy: Mafiosów i Policjantów. Celem każdej grupy jest wyeliminowanie z gry przeciwników. Do osiągnięcia celu każdy z graczy będzie musiał wykazać się umiejętnością przekonywania i manipulacji, spostrzegawczością i zdolnością wyciągania logicznych wniosków i wykrywaniu błędów przeciwnika.zestaw posiada żetony wykorzystywane w podstawowej wersji gry, a także karty umożliwiające progresywnym graczom intrygujące zwiększenie reguł i wzbogacenie rozgrywki.

Zawartość pudełka: - 21 Żetonów Postaci - 1 Agent, 15 Policjantów, 5 Mafiosów - 30 Kart Gry - Instrukcja Wiek: 8+liczba graczy: 7 - 22Czas rozgrywki: około 30 - 60 minut