Portal games Gra neuroshima hex 3.0: iron gang - darmowa dostawa od 199 zł!!! (5902560381153) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Portal Games
Kategoria:Gry karciane

Opis

Neuroshima HEX 3.0: Iron Gang Ryk silników motorów przecina ciszę nocy. W twoją stronę zbliżają się tumany kurzu, wzniecanego setkami rozgrzanych opon. Łańcuchy z głośnym brzdękiem szurają po spękanej szosie.
Za nimi biegną ciężko opancerzeni wojownicy, dzierżący pordzewiałe pałki, młoty i wyrzutnie sieci.
Najpierw ci pierwsi zagonią cię w ślepy zaułek niczym stado baranków, a potem ci drudzy dopadną i rozniosą na strzępy. Jeśli nawet zdołasz pokonać któregoś z nich, zaraz kilku kolejnych wskoczy na jego miejsce.
W twoją stronę pędzi śmierć. Możesz próbować uciekać, lecz prędzej czy później wpadniesz w ich sidła. To nie zwykli gangersi, to łowcy, którzy sztukę polowania z żelaznego rumaka doprowadzili do perfekcji.
Zasady armii IRON GANG
jednocześnie sztab, jak i pewne jednostki armii mają cechę Łańcuch, którą można aktywować poza bitwą. Łańcuch rozpina się między dwoma ustawionymi w linii prostej żetonami, dzięki temu ich ataki mogą trafiać w dowolną jednostkę na tej linii.
sprawia to, że ustawienie sztabu jest szalenie wyraźne chcesz zapleść jak największą sieć, a może zastosować ją defensywnie, niczym pająk, który zwabia swoje ofiary w pajęczynę?
Łańcuchy na motorach
Jedną z ciekawszych jednostek armii jest laska na motorze, która nie dość, iż ma pancerz, ruch i Łańcuch, to jeszcze jest traktowana jako moduł, który rozszerza sąsiadom inicjatywę.
Łańcuchy i sieci
Szczególną zdolnością tej armii jest również możliwość wystrzeliwania dystansowych sieci. Specjalna jednostka strzelca zaopatrzona jest w cechę, która nie tylko umożliwia sieciowanie jednego przeciwnika na turę, to jeszcze w zasięgu. Problem z tym, iż nie jest to wyjątkowo trwała sieć. Szarpiąc i tnąc można się z niej dość z łatwością wyrwać ta tymczasowa sieć schodzi zawsze po bitwie.
Ale to nie jedyna cecha tego sieciowego snajpera. Jest ona prawdziwym graczem zespołowym, gdyż wspiera swoich towarzyszy niczym medyk ale nie musi stać przy bronionej jednostce. Niedługo mówiąc jest medykiem z zasięgiem na całą planszę.
Reakcja łańcuchowa
Innym interesującym dodatkiem jest fanatyczny wojownik, który szybki atak skierowany tylko w jedną stronę, lecz gdy ginie, potrafi eksplodować niczym Klaun.
Poza tym armia wyekwipowana jest też w Podwójny Ruch na żetonie natychmiastowym. Niczego innego nie można się spodziewać po bandzie zadziornych rycerzy szos.
  • Wiek: od 12 lat