karty pojedyncze banksy promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem karty pojedyncze banksy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 36.34 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karty pojedyncze Banksy
36.34
TaniaKsiazka.pl
Karty pojedyncze Banksy
36.34
Bee.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry karciane

Opis

Karty do gry Banksy'ego znajdują się z przodu iz tyłu graffiti wyprodukowanego poprzez niesławnego angielskiego artystę undergroundowego. Karty wyprodukowane są z wysokiej jakości tektury laminowanej. Laminowanie udoskonala poślizg i trwałość karty.

genialne do amatorskiej zabawy. Wymiar kart jest standardowy, idealnie nadają się do wszystkich gier karcianych. Talia składa się z 52 kart głównych, 2 jokerów i karty promocyjnej. Wysokiej jakości karty o oryginalnym wzornictwie austriackiej firmy Piatnik.

Karty są gęste, miękkie, sprężyste, nietrudne do tasowania. Do naniesienia wzoru firma stosuje specjalne farby, które nie blakną i nie ścierają się z upływem czasu. Karty posiadają wysokiej jakości obrazki z przodu iz tyłu: nasycone odcienie są dokładnie oddane, nieznaczne części są narysowane.

Nie ma znaczącej różnicy w wielkości kart,komfortowoj jest grać w brydża z nieco węższymi kartami 58x88 mm. Układ brydżowy składa się z 13 kart i jest wygodniejszy do trzymania w dłoni. Karty 63x88 nadają się do do...