Karty Polonia, AM_9001890217647 promocja 2024

Cena72.86
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry karciane

Opis

Karty do gry Polska to nieszablonowy komplet upominkowy o wykwintnym designie i wizerunkach historycznych postaci Polski z różnorodnych epok. Ten komplet stanie się ozdobą kolekcji zapalonego gracza. Karty produkowane są z wysokiej jakości tektury laminowanej, rewers logarytmiczny w odcieniu czerwonym i zielonym.

Laminowanie poprawia poślizg i odporność karty. Wymiar kart jest perfekcyjny do gry w brydża, nadaje się także do innych gier karcianych. Zestaw składa się z dwóch dzienników po 52 karty główne, 2 jokery i karty promocyjne.

Wysokiej jakości karty o oryginalnym wzornictwie austriackiej marki Piatnik. Karty są gęste, miękkie, elastyczne, łatwe do tasowania. Do naniesienia wzoru marka stosuje specjalne farby, które nie blakną i nie ścierają się z upływem czasu.

Karty posiadają wysokiej jakości obrazki z przodu iz tyłu: nasycone odcienie są precyzyjnie oddane, drobne części są narysowane. Nie ma stanowczej różnicy w wielkości kart, lecz w brydżu komfortowoj jest grać nieco węższymi kartami 58x88 mm.

Uk...