Piatnik Karty popularne wheels (9001890139215) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Piatnik Karty popularne wheels (9001890139215) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 15.07 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Karty do gry Wheels - talia pojedyncza
15.07
TaniaKsiazka.pl
Karty do gry Wheels - talia pojedyncza
19.66
Bee.pl
Karty do gry Wheels - talia pojedyncza
19.66
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry karciane

Opis

Karty do gry Wheels to typowa talia, której można używać do dowolnej gry karcianej, lecz lepiej pasuje do gry w brydża. Karty wytworzone są z wysokiej jakości tektury laminowanej. Laminowanie ulepsza poślizg i trwałość karty.

Koszula może być czerwona albo niebieska. Rozmiar karty jest standardowy. Talia składa się z 52 kart głównych, 2 jokerów i karty promocyjnej. Wysokiej jakości karty o niepowtarzalnym wzornictwie austriackiej firmy Piatnik.

Karty są gęste, miękkie, rozciągliwe, łatwe do tasowania. Do naniesienia wzoru producent stosuje specjalne farby, które nie blakną i nie ścierają się z upływem czasu. Karty mają wysokiej jakości obrazki z przodu iz tyłu: nasycone odcienie są starannie oddane, małe elementy są narysowane.

Nie ma znaczącej różnicy w wielkości kart,wygodniej jest grać w brydża z nieco węższymi kartami 58x88 mm. Układ brydżowy składa się z 13 kart i jest komfortowojszy do trzymania w dłoni. Karty 63x88 nadają się do dowolnych gier - pokera, preferencji, wista,...