Karty Wheels pokerowe talia 55 kart + PREZENT do zakupów za min.30 zł. (9001890139116) promocja 2024

Cena22.73
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:PIATNIK
Kategoria:Gry karciane

Opis

Karty do gry Wheels to standardowa talia, której można używać do dowolnych gier karcianych. Karty wyprodukowane są z wysokiej jakości tektury laminowanej. Laminowanie poprawia poślizg i odporność karty. Koszula może być czerwona lub niebieska.

wymiar kart jest typowy, perfekcyjnie nadają się do wszelkich gier karcianych. Talia składa się z 52 kart głównych, 2 jokerów i karty promocyjnej. Wysokiej jakości karty o specyficznym wzornictwie austriackiej firmy Piatnik.

Karty są gęste, miękkie, elastyczne, przystępne do tasowania. Do naniesienia wzoru producent stosuje specjalne farby, które nie blakną i nie ścierają się z upływem czasu. Karty posiadają wysokiej jakości obrazki z przodu iz tyłu: nasycone odcienie są skrupulatnie oddane, nieznaczne komponenty są narysowane.

Nie ma zasadniczej różnicy w wielkości kart,wygodniej jest grać w brydża z nieco węższymi kartami 58x88 mm. Układ brydżowy składa się z 13 kart i jest komfortowojszy do trzymania w dłoni. Karty 63x88 nadają się do dowolnych gier - pokera, prefer...