Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44 (0887961751062) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44 (0887961751062) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.54 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Gra karciana UNO Flip GDR44
28.54
Media Expert
Gra karciana UNO Flip GDR44
34.99
Avans.pl
Gra karciana UNO Flip GDR44
34.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:MATTEL
Kategoria:Gry karciane

Opis

Przygotuj się na nową wersję konwencjonalnej gry UNO: UNO FLIP! To ta sama kultowa gra karciana,teraz z nowymi, ekscytującymi elementami – takimi jak dwustronne karty, specjalna karta ODWRÓĆ i ostrzejsze reguły – które podniosą poziom rywalizacji w rozgrywce. Karty mają jasną stronę, w której obowiązują tradycyjne zasady gry UNO, oraz ciemną stronę – gdzie kary są bardziej surowe. Użyj karty ODWRÓĆ, aby wszystkie karty graczy oraz te w stosie losowania i talii zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy pakiet cyfr i odcieni! Osoba trzymająca kartę ODWRÓĆ określa, czy gra toczy się po jasnej czy ciemnej stronie i kiedy następuje zmiana. Ciemna strona talii obejmuje nowe karty specjalne, które mogą nieźle namieszać: „Weź pięć" i „Postój dla wszelkich". Myśl strategicznie, żeby pokonać konkurencję i być pierwszym graczem, który pozbędzie się wszystkich swoich kart. Nie zapomnij krzyknąć „UNO!", gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Ta wesoła rodzinna gra karciana jest genialna dla dzieci od 7 lat, nastolatków i dorosłych. Kolory i elementy dekoratywne mogą się różnić.

  • UNO FLIP! to kultowa gra karciana z nowymi, ekscytującymi elementami!
  • Dwustronna talia i specjalna karta ODWRÓĆ podniosą poziom rywalizacji.
  • Użyj karty ODWRÓĆ, by wszystkie karty, w tym te na stosie losowania, zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy komplet cyfr i kolorów.
  • UNO FLIP! mieści także nowe karty specjalne, takie jak „Weź pięć" i „Postój dla wszystkich".
  • Ta wesoła gra rodzinna jest idealna dla osób dorosłych, nastolatków i dzieci powyżej 7 roku życia.
  • ​UNO FLIP! posiada 112 kart i instrukcję. Gra jest prosta do przechowywania i przenoszenia w podróży.