ANTHEM (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem ANTHEM (PC) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.97 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Anthem Gra PC ELECTRONIC ARTS
29.97
MediaMarkt.pl
Anthem PC
39.00
RTV EURO AGD
Anthem PC
39.00
OleOle!
EA Anthem (PC)
52.62
Neonet.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa

Opis

W niedokończonym poprzez bogów świecie enigmatyczna grupa zagraża istnieniu całej ludzkości. Pomiędzy złoczyńcami a starożytną technologią, której pragną, stoją tylko freelancerzy.

Połącz siły z maksymalnie trzema innymi graczami i załóżcie progresywne, indywidualnie przygotowane i niesamowicie solidne egzopancerze. Będziecie wspólnie badać rozległe ruiny, stawiać czoła groźnym wrogom i odnajdywać artefakty nie z tego świata. Z każdą wytwarzaną misją będziesz zyskiwać nowe umiejętności, a Twój javelin będzie coraz potężniejszy. Stawicie czoła niebezpieczeństwom wiecznie zmieniającego się świata. Staniecie zjednoczeni w obliczu zła. I zjednoczeni zwyciężycie.

Anthem™ to gra z gatunku Action RPG wytworzona z myślą o trybie współpracy i osadzona w nowym zagadkowym świecie produkowanym przez BioWare™ i EA.


NAJWAŻNIEJSZE właściwości

Bohaterowie łączą siły, by razem zwyciężyć: sercem gry Anthem jest wspólna, społecznościowa zabawa. Kiedy wyruszasz na przygodę, może do Ciebie dołączyć do trzech innych graczy. Gra nagradza jednocześnie współdziałanie, jak i jednostkowe umiejętności. Wybór solidnego typu egzopancerza, nazywanego w świecie gry javelinem, zdeterminuje możliwości i rolę poszczególnych osób w drużynie. Możecie wyruszyć wspólnie na ekspedycję lub przyjąć zlecenie i wezwać znajomych na pomoc, by wspólnie sprostać poważnym wyzwaniom. W miarę odkrywania świata poznasz wciągającą opowieść całkowitą nieszablonowych i zapadających w pamięć postaci. Płynny i inteligentny matchmaking zapewnia szybkie i proste wyszukiwanie kompanów do wspólnych przygód.

Cały arsenał realnych do modyfikowania egzopancerzy: za każdym razem, gdy wkroczysz do świata gry jako freelancer, uzyskasz dostęp do całej swej linii potężnych javelinów – egzopancerzy zapewniających pilotowi niesamowite możliwości ofensywne i defensywne i zezwalające poruszać się z niesamowitą szybkością – czy to mknąc po niebie, czy też przemierzając wodne głębiny. Z upływem czasu będziesz bezustannie rozwijać swoje umiejętności jako pilota javelina, a także możliwości bojowe i motoryczne swojego pancerza.

Personalizuj swoje javeliny, aby pochwalić się przed innymi swoimi osiągnięciami: Egzopancerze javelin – a także ich wyposażenie i uzbrojenie – można dalece modyfikować i personalizować. W miarę zdobywania kolejnych szlifów w starciach z konkretnymi wrogami będziesz gromadzić liczne łupy i osiągać kolejne punkty rewolucyjne, dzięki czemu zyskasz dostęp do niesamowitych możliwości personalizacji swoich javelinów. Stopniowo Twoje pancerze staną się świadectwem Twoich umiejętności i osiągnięć.

Badaj nieustannie zmieniający się świat pełny niebezpieczeństw i tajemnic: Gra Anthem wykorzystuje silnik Frostbite™, dzięki czemu w ładnym, nieustannie ewoluującym, otwartym świecie gry będziesz na każdym kroku napotykać niespodziewane warunki i niebezpieczeństwa i nieoczekiwanych wrogów. Ponieważ gra Anthem jest stałą usługą, jej świat będzie się z czasem zmieniał i zwiększał o nowe opowieści, wyzwania i katastrofalne w skutkach wydarzenia. Czekająca na Ciebie kraina jest równocześnie przepiękna i śmiertelnie groźna. Podczas każdej nowej ekspedycji Twoja drużyna freelancerów będzie stawała w obliczu wymagających przeciwności.
Zamów grę Anthem w przedsprzedaży, a otrzymasz pancerza Legionu Świtu klasy Łowca, legendarną broń, sztandar założycielski i wcześniejszy dostęp do publicznych przedpremierowych wersji demonstracyjnych .

  • zestaw pancerza Legionu Świtu klasy Łowca i legendarną broń
    • Dołącz do swoich znajomych w świecie gry Anthem w zmienionym egzopancerzu klasy Łowca i z unikatową bronią – oba części zestawu przedsprzedażowego nawiązują do Legionu Świtu, prekursorów freelancerów.
  • Sztandar założycielski
    • Sztandar, po którym wszyscy poznają, że jesteś jednym z pierwszych graczy w Anthem.