Assassin's Creed Odyssey (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Assassin's Creed Odyssey (PC) oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 138.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-69%
Assassin’s Creed Odyssey Gra PC UBISOFT
138.00
MediaMarkt.pl
Assassin's Creed Odyssey PC
139.00
RTV EURO AGD
Assassin's Creed Odyssey PC
139.00
OleOle!
UBISOFT PC Assassin's Creed Odyssey
155.55
Neonet.pl
Assassin's Creed® Odyssey - Standard Edition - E47436- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
249.90
Sferis.pl
Assassin's Creed® Odyssey - Deluxe Edition - E47439- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
289.90
Sferis.pl
Assassin's Creed® Odyssey - Gold Edition - E47442- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
399.90
Sferis.pl
Assassin's Creed® Odyssey - Ultimate Edition - E47445- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
439.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+

Opis

Napisz własną historię i przeżyj niewiarygodne przygody w świecie, w którym każdy dobór ma swoje znaczenie. Skazany na śmierć poprzez własną rodzinę, wyruszasz na epicką wyprawę, podczas której będziesz mógł zmienić się z wygnanego z domu najemnika w legendarnego greckiego herosa. Przy okazji odkryjesz prawdę o swojej przeszłości. Wytycz własną ścieżkę po rozdartym wojną świecie. Poznaj historyczne postacie starożytnej Grecji znane z podręczników historii. Zwiedzaj kraj w którym narodziła się zachodnia cywilizacja.

Assassin’s Creed® Odyssey stawia na pierwszym miejscu wybory gracza i wprowadza innowacje, jakich w linii Assassin’s Creed jeszcze nie było. Wybierz bohatera, którym chcesz zostać i ukształtuj świat wokół siebie. Poprzez relacje, które zbudujesz z barwnymi postaciami, a także decyzje, które podejmiesz w trakcie gry, zyskasz możliwość decydowania o swym losie. Spersonalizuj swoje wyposażenie i opanuj nowe, specjalne zdolności, dostosowując pakiet umiejętności bohatera do własnego stylu gry. Walcz w całej Grecji i weź udział w brutalnych bitwach na lądzie i morzu, aby stać się prawdziwie legendarnym herosem. Premiera gry w polskiej wersji językowej (napisy) już 5 października 2018 roku.

cechy gry

STAŃ SIĘ LEGENDARNYM GRECKIM HEROSEM - Po raz pierwszy w historii linii Assassin`s Creed, możesz wybrać bohatera, w którego się wcielisz - Alexiosa albo Kassandrę. Spersonalizuj wyposażenie, rozwiń zdolności i przebuduj swój okręt, by wkroczyć na ścieżkę legendarnego greckiego herosa.

ZANURZ SIĘ W STAROŻYTNEJ GRECJI - Od zaśnieżonych wierzchołków górskich po głębiny Morza Egejskiego, odkryj cały kraj, pełen interesujących lokacji i miast. Na swej drodze spotkaszdużo interesujących, historycznych postaci.

WYBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ - Twoje decyzje ukształtują świat wokół ciebie. Autorzy przygotowali 30 godzin wielowątkowych dialogów i liczne zakończenia gry. Poznaj żyjący, dynamiczny świat, który wciąż się zmienia i reaguje na każdą twoją decyzję.

WEŹ UDZIAŁ W EPICKICH BITWACH – sprawdź swoje siły i zdolności wojownika. Zmień przebieg bitew podczas wojny peloponeskiej. Weź udział w konflikcie między Spartą i Atenami. Walcz w pokaźnych bitwach, w których biorą udział dwie strony konfliktu po 150 żołnierzy każda.

ŻEGLUJ PO MORZU EGEJSKIM - Znajdź zaginione wyspy, znajdziej ukryte skarby i walcz z całą flotą wrogich okrętów podczas bitew morskich. Spersonalizuj wygląd swojego statku, ulepsz broń tak, aby pasowała do twoich silnych stron i zwerbuj członków załogi o niepowtarzalnych umiejętnościach.

KRAINA MITÓW I LEGEND - Odkryj bogaty świat, pełen mitów i legend. Od starożytnych rytuałów po znane posągi, stań oko w oko z legendarnymi postaciami Grecji i odkryj prawdziwe motywy ich działań.