Assassin's Creed Valhalla (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Assassin's Creed Valhalla (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 209.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Assassin’s Creed Valhalla PC
209.00
OleOle!
Assassin’s Creed Valhalla PC
209.00
RTV EURO AGD
Assassin’s Creed Valhalla Gra PC UBISOFT
209.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

Opis towaru

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swojego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza poprzez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty.

W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj zagadkowy, piękny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swych wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli.

Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów.

Wersja PC w pudełku mieści kod do pobrania gry.

Kluczowe części

STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – innowacyjne mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swej postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych poprzez strategię walki po dialogi i wybór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale.

instynktownY SYSTEM WALKI – Walcz dwoma rodzajami broni jednocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a choćby tarczami i odtwórz zaciekły styl walki wikingów. Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka lub dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swojemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najistotniej zróżnicowanych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z serii Assassin's Creed.

OTWARTY, przeciętnieWIECZNY ŚWIAT – Żegluj od surowych, enigmatycznych wybrzeży Norwegii ku pięknym, ale bezlitosnym królestwom Anglii, a choćby jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach.

PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY – Poprowadź konkretne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan w trakcie zaskakujących ataków z pokładu swojej łodzi i plądruj tereny wroga, żeby przywieźć swojemu ludowi bogactwa i zasoby.

ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ – Buduj i polepszaj obiekty, dzięki którym przypasujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i niemało więcej. Werbuj nowych członków do swojego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów.

WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA – Stwórz i przystosuj unikatowego wikinga w swym klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go w trakcie swoich najazdów.

Bonus Pre-Orderowy

Zamawiając grę przed premierą otrzymasz uzupełniające zadanie "Droga Berserka"!