Bethesda Fallout New Vegas Ultimate Edition PL (5908305209423) promocja 2024

Cena43.75
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie sklepzgrami.pl

Parametry

Producent:Bethesda Softworks
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek RPG
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja cyfrowa

Opis

To miasto, w którym kopiesz sobie własny grób zanim dostaniesz kulkę w głowę i zostaniesz na pastwę losu... I to zanim naprawdę się rozkręci. To miasto marzycieli i desperatów rozdzieranych przez walczące frakcje, które pragną całkowitej kontroli nad tą oazą na pustyni.

To miejsce, gdzie odpowiedni człowiek z odpowiednim arsenałem może naprawdę zrobić sobie nazwisko, i zyskać jednocześnie przyjaciół, jak i wrogów. Dzięki Edycji Ostatecznej, Bethesda Softworks daje Ci szansę na podwojenie zabawy i zdobycie pełnego kompletu New Vegas.

Po raz pierwszy w jednym zestawie możesz zdobyć całą zawartość Fallout: New Vegas, w tym wszystkie wysoko szanowane dodatki: Krwawa Fortsa, Szczere Serca, Smutki Starego Świata i Drogę przez pustkowia. Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, będziesz wyposażony w najnowszy zestaw oryginalnej broni, amunicji i przepisów z najnowszych dodatków: Skarb Kuriera i Arsenał handlarzy bronią.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym odkrywcą Mojave, czy grasz po raz pierwszy, odszukasz tu więcej przyjaciół i wrogów do poznania, więcej konsekwencji swoich działań i więcej okazji do życia w chwale albo hańbie na Pustkowiu.

Twoje wybory będą jednakowo ważne dla Twojego przetrwania, jak za każdym razem. Co akcentuje Edycję Ostateczną: Poza Pustkowiem: Świat New Vegas jest bardziej rozległy niżeli kiedykolwiek. Każdy nowy obszar proponuje świeże rozgałęziające się misje, niesamowite postaci i więcej okazji do bycia zbawcą albo wyrzutkiem dla mieszkańców Nowego Vegas.

nowe błyskotki: Każdy dodatek zwiększa arsenał broni przystępnej do Twojej dyspozycji. Niezależnie od tego, czy jesteś walczącym z bliska czy snajperem, bronie takie jak Pożegnanie na dwa kroki (pięści balistyczne) czy Czas na sen (funkcjonalny 10mm pistolet maszynowy) pozwolą Ci pokazać swoje możliwości.

Możliwość rozwoju: Każdy z czterech głównych dodatków zwiększa maksymalny poziom o 5, ostatecznie podnosząc limit do poziomu 50. Krwawa Fortsa: Wciągnięty w pułapkę udającą kasyno Sierra Madre, zostajesz wciągnięty do gry o wysoką stawkę, w której będziesz musiał współpracować z trzema innymi zagubionymi duszami, by przetrwać.

Szczere Serca: Ekspedycja do Parku Narodowego Zion w Utah kończy się tragicznie, a Ty zostajesz uwikłany w wojnę pomiędzy plemionami i konfliktem pomiędzy misjonarzem z Nowego Kanaanu a tajemniczym Płonącym Człowiekiem.

Smutki Starego Świata: Przeniesiony do krateru badawczego obfitej MT, zostajesz zwerbowany przez Think Tank, żeby uratować ich przed własnymi eksperymentami naukowymi, które wymknęły się spod kontroli.

Droga przez pustkowia: Ulysse, oryginalny Kurier Sześć, kontaktuje się z Tobą i obiecuje odpowiedzieć, dlaczego odmówił dostarczenia Platynowego Chipu na początku Fallout: New Vegas, ale tylko wtedy, jeśli wyruszysz w ostatnią podróż w zdradliwe kaniony The Divide.