Call of Duty (PC) promocja 2021

jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa angielska

Opis

Call of Duty dostarcza nam należycie wyważonej dawki realistycznej walki i dynamicznej akcji znanej z filmów wojennych. Dzięki tej grze poznasz pole walki z zupełnie innej perspektywy - perspektywy bezimiennych bohaterów, szeregowych żołnierzy sojuszniczych państw, próbujących razem przywrócić właściwy bieg współczesnej historii.

Grasz jako członek korzystnie wyszkolonej drużyny, drużyny osłaniającej się nawzajem ogniem i pomagającej rannym przedostać się rannym w bezpieczne miejsce. Poza wyszkolonym poruszaniem się w grupie i taktyką, każdy żołnierz ma własną osobowość i umiejętności, które wychodzą w trakcie walki.

Ani pojedynczy żołnierz, ani pojedyncze państwo nie wygra w pojedynkę tej wojny. W Call of Duty po raz pierwszy poznasz wojnę z wielu stron, oczami amerykańskich, brytyjskich i rosyjskich żołnierzy. Cała gra obejmuje 24 misje podzielonych na 4 powiązane ze sobą historyczne kampanie. Zadania w poszczególnych misjach są zróżnicowane: od sabotażu i otwartej walki po akcje na tyłach wroga, misje ratunkowe czy nawet walki jednostek pancernych.

parametry gry:
3 nowe tryby rozgrywki MP (Tank Battle, Domination, CTF),
10 zupełnie nowych map dla rozgrywki wieloosobowej
12 stopni gry w trybie single-player
świeże pojazdy (czołg T34/85, bombowce B-17, jeepy),
świeże bronie (pomiędzy innymi bazooka, miotacz ognia),