Chivalry Medieval Warfare (PC) promocja 2021

Cena159.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer tak

Opis

Powróć na średniowieczne pole bitew Chivalry 2 to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowany filmowymi, przeciętniewiecznymi, pełnymi rozmachu bitwami. Będziesz tu brać udział w akcji każdego znanego momentu tej epoki - od pojedynków na miecze, poprzez deszcze strzał, po oblężenia zamków i znacznie więcej.

Zapanuj nad ogromnymi polami bitew. Katapulty rozrywają ziemię wokół, gdy ty bierzesz udział w oblężeniach zamków, podpalasz wsie i mordujesz paskudne chłopstwo w powracającym docenianym poprzez fanów trybie drużynowego wypełniania celów.

Nowa era walki wręcz Zupełnie nowy sposób walki mieczem łączy ciosy w czasie rzeczywistym z systemem luźnego łączenia ich w błyskotliwe serie, przyspieszając akcję i zezwalając graczom na zostanie wirtuozem mordowania.

Skrojony pod starcia z kilkoma przeciwnikami naraz, system walki w Chivalry 2 łączy to, co najlepsze w FPSach i bijatykach. Właściwości GRY: - Cross-Play na wszelkich platformach - pokaźne starcia wymagają znacznych pól bitwy.

cross-play między wszystkimi sprzętami zaciera granice pomiędzy PC a konsolami i pozwala graczom spotkać się niezależnie od wybranej platformy. - oszałamiające wrażenia wizualne - ogromna poprawa jakości graficznej i niesamowita atmosfera ulubionych momentów hollywoodzkich filmów akcji osadzonych w przeciętniewieczu.

Wszystko to dzięki silnikowi Unreal Engine 4. - Niesamowita, przeciętniewieczna skala - zamaszyste lokacje od terenów turniejowych po imponujące oblężenia zamków. Chaos monumentalnych bitew rodem z Gry o Tron.

- Wybierz fason walki – nowy system subklas postaci i największe do tej pory zróżnicowanie. Cztery podstawowe klasy postaci i zróżnicowane subklasy, arsenał niepowtarzalnych broni - każda z wieloma wariantami wyglądu i świeże akcesoria bojowe, takie jak dzbanki z olejem, barykady, skrzynie z zaopatrzeniem, czy zaostrzone paliki.

- Rozpętaj piekło - zapanuj nad polem bitwy dzięki różnorodnym maszynom oblężniczym, takim jak balisty, katapulty, trebusze, tarany, mantlety, pułapki, drabiny i inne. - Stwórz swego bohatera - zostań bohaterem i wyglądaj jak bohater.

Szczegółowy kreator postaci daje sporo możliwości: głowę, odcień skóry, zarost i kolory włosów, niedoskonałości i malowania twarzy, przydomki, herby, hełmy, zbroję, broń i sporo innych. - Odgrywanie postaci - więcej opcji głosowych i emotek pozwala wczuć się w postać i odgrywać ją wedle uznania, z nowymi oraz powracającymi aktorami głosowymi.

Epicko zakpij z przeciwnika przy pomocy nowych, animowanych emotek! - Nie poddawaj się - walcz dalej choćby, gdy utną ci kończynę, przewrócą, rozbroją, podpalą, naszpikują strzałami i zniszczą tarczę, zalany krwią i na kolanach.

Bandaże, wskrzeszenia i nowy status powalonego pozwoli na pozostanie na polu walki i wspieranie kolegów aż do ostatniej kropli krwi. - Pełna swoboda - pola bitwy są pełne najróżniejszych przedmiotów, których można użyć.

Złap kurę, podpal ją i rzuć; zabij przeciwnika odciętą głową jego kolegi; zaimprowizuj nowy styl walki widłami… albo pomidorami!