Daedalic Adventure Collection (PC) promocja 2021

jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Daedalic Entertainment
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek przygodowa
PEGI (wiek gracza) 7+
Wersja pudełkowa

Opis

Gomo

Jak daleko jesteś w stanie pójść, by uratować swego najlepszego przyjaciela?
Dla Gomo odpowiedź jest oczywista: na koniec świata lub jeszcze dalej, jeśli zajdzie potrzeba.

Gomo to gra przygodowa typu point-and-click.

Daleko stąd, w zacisznej dolinie Gomo i jego pies Dingo żyli sobie w spokoju. Niestety sielanka nagle dobiegła końca: niezidentyfikowani obcy porwali czworonożnego towarzysza Gomo.

by odzyskać ukochanego psa, Gomo musi zdobyć dla kosmitów bardzo rzadki kryształ, który ukryty jest w prawidłowo strzeżonej podziemnej kopalni. To niełatwe zadanie, lecz Gomo nie ma wyboru, musi zrobić to, czego chcą obcy...

Chcesz pomóc Gomo? Przygotuj się na surrealistyczną podróż wypełnioną łamigłówkami.

Journey of a Roach

Wojna atomowa. Ziemia po apokalipsie jest naga i pozbawiona życia... Zaraz, pozbawiona życia? Wcale nie!
Zmutowane owady zadomowiły się w schronie i stamtąd wyruszyły, żeby poznać świat. Sprawdź jak w naszej przygodówce typu "point and click" zabójczo komicznie wygląda świat po katastrofie i razem z dwoma karaluchami, Jimem i Budem, zacznij podróż ku powierzchni.

Podróż karalucha opowiada historię dwóch kumpli, którzy pragną zobaczyć świat. Wędrując ku powierzchni spotykają różne dziwaczne i śmieszne robaczki, które zamieszkują Ziemię po katastrofie nuklearnej. W tej nastrojowej, trójwymiarowej przygodówce w stylu "point and click" sterujesz karaluchem o imieniu Jim, który niestrudzenie pełza po ścianach i sufitach schronu przeciwatomowego. Progresywna i energiczna mechanika gry kreuje zupełnie nowy wariant układanki. Nastrojowemu, postapokaliptycznemu klimatowi towarzyszą niekonwencjonalnie prowadzone dialogi w zabawnie wyglądających dymkach i muzyka.


Munin

Realistyczna fizyka, nordyckie runy, obrotowe platformy i trudne łamigłówki - to wyłącznie niektóre komponenty tej niesamowitej gry przygodowej 2D, w której musisz pomóc Munin, wysłanniczce Odyna, w odzyskaniu mocy w trakcie podróży poprzez Yggdrasil.

Munin jest krukiem, wiernym posłańcem Odyna. Jednak Loki przemienił ją w śmiertelną dziewczynę i pozbawił skrzydeł. Zdeterminowana Munin przemierzy dziewięć światów Yggdrasil, aby odzyskać utracone pióra i powrócić do Asgardu. Tradycyjną produkcję w technologii side-scrolling wzbogacono o obrotowe środowiska, umożliwiające pokonywanie przeszkód i rozwiązywanie zagadek.

Przekręcając części środowiska, możesz tworzyć mosty z filarów, zamieniać ściany w podłogi lub otwierać świeże przejścia. Kolejne elementy rozgrywki, takie jak przełączniki, ruchome środowisko czy wpływ przedmiotów na fizykę gry, w dodatku uatrakcyjniają łamigłówki: obracając świat gry, obserwujesz, jak z hukiem spadają głazy i odłamki. Woda i lawa płyną w odpowiednim kierunku, a nordyckie runy wskażą drogę do zagubionych kruczych piór.


Zabezpieczenie DRM
Steam
kryteria sprzętowe
System operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2/ Windows 7; Procesor: jednordzeniowy 2,5 GHz lub dwurdzeniowy 2,0 GHz udoskonalony; Pamięć RAM: 2 GB (Windows XP) / 4 GB (Vista, 7); Karta graficzna: zgodna z OpenGL 2.0, min. 512 MB VRAM; Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX