Dead space gra na pc marki Electronic arts promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dead space gra na pc marki Electronic arts oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Dead Space Gra na PC
159.00
RTV EURO AGD
Dead Space Gra na PC
159.00
OleOle!

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

UWAGA! W PUDEŁKU ZNAJDUJE SIĘ KOD DO AKTYWACJI GRY, NIE PŁYTA! WYMAGANE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM!

konwencjonalny survival horror science fiction Dead Space™ powraca w zupełnie nowej odsłonie, proponując jeszcze bardziej wciągającą rozrywkę. Nowa wersja gry zapewni nieporównaną grafikę, trzymającą w napięciu, klimatyczną oprawę dźwiękową i ulepszenia rozgrywki, równocześnie zachowując wierność emocjonującej idei oryginału.

Isaac Clark jest zwyczajnym inżynierem, któremu powierzono naprawę olbrzymiego statku górniczego USG Ishimura. Sprawy przybierają jednak tragiczny obrót: Załoga statku została wymordowana, a Nicole – partnerka Isaaca – zaginęła gdzieś na pokładzie.

Osamotniony Isaac, uzbrojony tylko w swoje narzędzia i umiejętności, stara się jak najszybciej odkryć koszmarną tajemnicę zdarzeń na pokładzie Ishimury i odnaleźć Nicole. Uwięziony pośród wrogo nastawionych istot nazywanych nekromorfami Isaac staje do walki o przetrwanie – nie tylko z coraz straszniejszymi niebezpieczeństwami na statku, ale też z powoli nadciągającym szaleństwem.

ZANURZ SIĘ W HORRORZE SCIENCE FICTION NOWEJ GENERACJI

Klasyka horroru science fiction powraca, przebudowana od podstaw, z poprawioną grafiką i klimatycznym trójwymiarowym dźwiękiem. Od przerażająco szczegółowych pomieszczeń i przestrzeni roboczych pomordowanych członków załogi po upiorne odgłosy opuszczonego statku kosmicznego – dzisiaj nic ci nie przerwie eksploracji nadzwyczajnego otoczenia sci-fi i doświadczania nieprzewidywalnych chwil pełnych napięcia.

ROZWIKŁAJ TAJEMNICĘ NA POKŁADZIE USG ISHIMURA

Rutynowa misja naprawcza inżyniera Isaaca Clarke’a i reszty załogi USG Kellion momentalnie zmienia się w walkę o przetrwanie i ujawnienie prawdy o koszmarnej sytuacji na pokładzie. Rozbudowane doświadczenie fabularne pozwoli ci odkryć mroczne tajemnice kryjące się za fasadą zdarzeń na USG Ishimura dzięki nagraniom pechowych członków załogi statku i spotkaniom z nielicznymi z nich, którzy zdołali przetrwać.

IMPROWIZUJ, żeby PRZETRWAĆ

Zmierz się z koszmarem na pokładzie USG Ishimura dzięki systemowi strategicznego rozczłonkowywania wrogów, który wyznaczył świeże ramy gatunku. Przebudowuj i poprawiaj narzędzia Isaaca, aby twórczo unieruchamiać wrogów, oddzierając ich ciało od kości.