Deponia (PC) promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie InBook.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek przygodowa
PEGI (wiek gracza) 12+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer nie

Opis

Jak okiem sięgnąć ? same śmieci. Deponii daleko do wakacyjnego raju. Jej mieszkańcy mają jednak swoje marzenia, a największym marzycielem jest Rufus. Ma już po dziurki w nosie tego miejsca i pragnie opuścić swoją rodzinną wieś Kuvaq.

Pewnego dnia w ramiona Rufusa dosłownie wpada nieodgadniona dziewczyna o imieniu Goal. Pochodzi ona
z latającego miasta Elizjum, udoskonalonego świata, gdzie każdy beztrosko żyje w luksusie. Rufus na zabój zakochuje się w dziewczynie, w której widzi przepustkę do wymarzonego udoskonalonego życia.

Przeżyj z Rufusem niesamowitą przygodę. Pomóż mu uratować planetę, zdobyć miłość życia, a także wytropić machlojki. Lecz ostrożnie! Na swojej drodze spotkasz podejrzane sobowtóry, nowych przyjaciół i niespodzianych wrogów. Jeśli jedynie zdołasz uratować się przed dzikimi pogoniami, zbudujesz przedziwne ustrojstwa, wykażesz się ogromną odwagą i choć odrobiną bohaterstwa to twój plan będzie miał szansę się powieść.

oczekiwania sprzętowe
PC System operacyjny: Windows XP, Vista albo 7; Procesor: Jednordzeniowy 2,5 GHz lub dwurdzeniowy 2,0 GHz; Pamięć RAM: XP: 2 GB, Vista/7: 2,5 GB ; Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: 512 MB VRAM, zgodna z OpenGL 2.0 (Nvidia GeForce 6600/ATI Radeon HD2000); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c;