Devil May Cry 5 (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Devil May Cry 5 (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 209.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Devil May Cry 5 PC
209.00
OleOle!
-9%
Devil May Cry 5 PC
209.00
RTV EURO AGD
Devil May Cry 5 Gra PC CENEGA
229.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Capcom
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa

Opis

Devil May Cry 5 PC

Devil May Cry V to kolejna odsłona sławnego cyklu slasherów od firmy Capcom.
Produkcja opiera się na tych samych zasadach co poprzednie części. Jest to slasher z rozbudowanym systemem walki. Zabawa została podzielona na etapy, po zakończeniu których gra przyznaje nam adekwatne oceny. Oczywiście deweloperzy nie spoczęli na laurach i przygotowali garść nowinek, np. Komponenty sandboksowe. Twórcy przy projektowaniu świata czerpali inspiracje z gry Dragon’s Dogma. Choć oczywiście nie mamy do czynienia z konwencjonalną piaskownicą, to mapy dają istotnie więcej swobody niż wcześniej. W związku z tym usprawniono ruch postaci poza walką, a eksploracja przypomina tę z serii Bayonetta (bohater nie jest jednak ograniczany przez pasek kondycji). Choć w grze nie brakuje widowiskowych scen, nie opierają się one na sekwencjach QTE.

Walka dodatkowo doczekała się usprawnień, lecz o rewolucji nie ma mowy. Starcia są urozmaicane poprzez interaktywne komponenty otoczenia, a w dodatku co jakiś czas bierzemy udział w obszernych bitwach, przywołujących na myśl gry rodzaju musou, w których naraz walczymy z wieloma wrogami. Najszczególniej spektakularne, wymagające i rozbudowane są jednak spotkania z bossami – jedno starcie może być podzielone na kilka sekwencji rozgrywających się w osobnych sceneriach.

parametry gry Devil May Cry 5:

  • Powrót legendarnej linii – proces, którego części sprzedały się w nakładzie 16 milionów sztuk, powraca na czele z Hideakim Itsuno – reżyserem odpowiedzialnym za poprzednie części.
  • Wojna dobra ze złem – demoniczna inwazja rozpoczęła się gdy "drzewo demonów" zapuściło swoje korzenie w mieście Red Grave. To piekielne wtargnięcie przyciągnęło uwagę młodego łowcy demonów, Nero, sprzymierzeńca Dantego, który dzisiaj został pozbawiony swojego demonicznego ramienia – źródła szerokiej części jego mocy. Dramat familijny wciąż trwa, gdy Dante, syn Spardy, nieustannie poszukuje zemsty za skorumpowanie brata i zamordowanie matki.
  • Wyjątkowo dynamiczna akcja – trzy grywalne postacie, każda z innym, niepowtarzalnym stylem walki, podejmą się próby oczyszczenia miasta z hordy demonów.
  • nowoczesna grafika – przy wykorzystaniu zastrzeżonego przez Capcom silnika RE Engine, oprawa graficzna olśni szczegółowością, a także realistycznymi efektami oświetleniowymi i środowiskowymi.
  • Staw czoła inwazji demonów – zmierz się z epickimi bossami w pełnych adrenaliny walkach w mieście Red Grave.
  • Łowca demonów – Nero, jeden z głównych protagonistów i młody łowca demonów wyrusza do miasta Red Grave, żeby zmierzyć się z hordą demonów z pomocą utalentowanej protetyczki – Nico.