Diluvion (PC) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Diluvion (PC) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.97 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-80%
XK Diluvion Gra PC CDP.PL
9.97
MediaMarkt.pl
Ekstra klasyka diluvion
42.18
TaniaKsiazka.pl
ARACHNID GAMES Diluvion
49.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek przygodowa
PEGI (wiek gracza) 16+

Opis

Diluvion to inspirowany twórczością Juliusza Verne’a symulator podmorskiej żeglugi wzbogacony o części RPG i ekscytujący system podwodnych starć.
Wcielając się rolę ambitnego kapitana, który po raz pierwszy obejmuje dowództwo nad własną jednostką, będziemy zarządzać okrętem podwodnym, rozbudowywać załogę, a z reguły poznawać tajemnice dawno zapomnianej przeszłości kryjącej się w otaczającym nas podmorskim świecie.

Ludzkość, która niemało wieków temu zmuszona została przez Wielką Powódź do zejścia pod wodę, żyje dzisiaj uwięziona pod grubą warstwą lodu, a jej los ciągle jest zagrożony.
lecz jej chęć przetrwania jest silna jak nigdy. Pod wodą rozwinęła się nowy cywilizacja, z nowymi królestwami, religiami i kulturą. Dzięki niezwykłemu zrządzeniu losu, młody aspirujący kapitan dostąpił zaszczytu objęcia dowodzenia na swojej pierwszej jednostce. Wraz z dzielną załogą wyruszy w nieznane, żeby okryć największy sekret ludzkości.

Stale udoskonalaj każdą z 9 dostępnych w grze niepowtarzalnych jednostek wykorzystując głębinowy system rozbudowy.

Zyskasz dzięki temu dostęp do nowych lokacji oraz niezrównanych skarbów. Odkryj liczne rodzaje dział i torped, które pozwolą Ci przeciwstawić się największym niebezpieczeństwom kryjącym się w morskich odmętach. Do swojej załogi rekrutuj jedynie najlepszych z najkorzystniejszych,posiadać pewność, że Cię nigdy nie zawiodą. W zależności od tego czy preferujesz fason przyczajonego łowcy czy także rozstrzelanego pancernika, arsenał i załogę dobieraj tak aby pasowały do Twojego niepowtarzalnego stylu gry.
Staw czoło grozie morskich głębin w tym zrealizowanym z rozmachem podwodnym świecie i zdobądź nieopisane bogactwa oraz wieczną chwałę. Odnajdź pozostałości cywilizacji kryjącą się w oryginalnych lokacjach, poznaj ich historię, a także największe skarby, a przy okazji rekrutuj nowych członków załogi.

Zawartość gry:

- spektakularny podwodny świat czekający na odkrycie: Trzy zapierające dech w piersiach swoim rozmachem podmorskie akweny. Każdy z nich z unikalną społecznością, historią i tajemnicami.
- progresywne połączenie grafiki 3D i 2D: Wczuj się w rolę kapitana podmorskiego okrętu dzięki błyskotliwej, renderowanej w 3D grafice, by w mgnieniu oka przełączyć się na drobiazgowy, ręczenie malowany widok 2D przystępny w trakcie eksplorowania zatopionych miast.
- Emocjonujące podwodne starcia w czasie rzeczywistym: Wykorzystaj w pełni potencjał swojego arsenału w trakcie śmiertelnie niebezpiecznych starć z wrogimi okrętami albo przerażającymi podmorskimi potworami.
- Nabór załogi: Skompletuj oryginalną załogę, która trwać będzie u Twojego boku nie zważając na nic. Rekrutuj tylko najlepszych sterników, strzelców i operatorów sonaru. Wykorzystuj ich niepowtarzalne umiejętności i atrybuty, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
- Rozbudowuj okręty podwodne: Stale rozszerzaj potencjał swej łodzi dzięki nowym elementom uzbrojenia, które w dużym stopniu mogą odmienić losy każdego starcia. Wzmacniaj również kadłub swej jednostki, aby ta mogła zejść jeszcze głębiej w podmorskie odmęty.
- 9 dostępnych jednostek: Zwiedzaj wszystkie zakątki podmorskiego świata, żeby znaleźć każdy z 9 przystępnych w grze okrętów, z których każdy ma swój niepowtarzalny fason, , a także wady.
- Zarządzanie zasobami: Podmorski świat nie sprzyja ludziom o słabym sercu. Zasoby są ograniczone, a jedynym pewnikiem jest ciągłą walka o przetrwanie. Będziesz musiał aktywnie zarządzać dostępnymi zapasami żywności i poziomem tleny, by utrzymać swoją załogę przy życiu i nie dać się morskim niebezpieczeństwom.
- Rozbudowa bazy domowej: Zbuduj i rozwijaj swoją bazę operacyjną, by mogli w niej znaleźć schronienie wszyscy zrekrutowani członkowie załogi oraz wszystkie zdobyte okręty podwodne. Jedynie rozwinięta baza może przynieść Ci sławę i dostatek. W jej warsztatach będą powstawać wyjątkowe komponenty uzbrojenia, a lokalną kantynę chętnie będą odwiedzać legendarni marynarze.
- System zbierania łupów: Świat gry wypełniony jest rzadkimi skarbami, a także tajemnymi wyzwaniami, czekającymi na tych, którym nie zabraknie odwagi by zejść z wyszczególnionej ścieżki..
- Przerażające podmorskie monstra: Eksploruj świat i zobacz swoją odwagę rzucając wyzwania gigantycznym morskim kreaturom i nieodgadnionym podwodnym anomaliom.


Akcesoria w pakiecie

FLEET EDITION gromadzi:
- 3 pocztówki
- Plakat A3
- Artbook (cyfrowo)
- Muzykę z gry (cyfrowo)
- Dziennik pokładowy (cyfrowo)
- unikatową łódź podwodną (cyfrowo)


wymogi sprzętowe

- System operacyjny: Windows 7, 10
- Procesor: Intel i5
- Pamięć RAM: 4 GB
- Karta graficzna: GeForce GTX 300
- Dysk twardy: 4 GB wolnego miejsca
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
- Napęd: DVD-ROM.