Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC, 1083355 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC, 1083355 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
The Sims 4: Licealne Lata Dodatek do gry na PC
139.00
RTV EURO AGD
The Sims 4: Licealne Lata Dodatek do gry na PC
139.00
OleOle!

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

Wydanie nie posiada płyty z grą. W pudełku znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny.

*WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA OSOBNO) i WSZYSTKIE AKTUALIZACJE DO NIEJ. ZOB. Nieduże wymogi SYSTEMOWE DLA pakietU.

The Sims™ 4 Licealne lata

Bądź korzystnym (lub kiepskim) uczniem, bierz udział w aktywnościach pozaszkolnych, odkrywaj własną estetykę i tożsamość i żyj pełnią nastoletniego życia dzięki The Sims 4 Licealne lata Dodatek. Przeżyj nieśmiertelne doświadczenia nastolatków, takie jak udział w szkolnym balu, robienie psikusów, eksperymentowanie z własną tożsamością i trendami, a także poznawanie przyjaciół i rywali w trakcie dodatkowych aktywności. Jest sporo do zrobienia, zanim nastolatkowie skończą szkołę – będą chodzić na zajęcia, rozmawiać z nauczycielami, a nawet zarabiać jako influencerzy czy streamerzy!

Poznaj licealne życie

Czekają na Ciebie wszystkie wzloty i upadki licealnych lat. Będziesz osobiście uczestniczyć w zajęciach, poznawać swych nauczycieli, spędzać czas w kafeterii, a nawet dekorować swoją szkolną szafkę. Najcenniejsze chwile możesz przeżyć podczas obijania się razem z paczką znajomych po lekcjach.

nieprzemijalne nastoletnie chwile

Przetańcz całą noc na szkolnym balu i świętuj ceremonię wręczenia dyplomów razem z rodziną i znajomymi (jeśli nadążysz z odrabianiem zadań domowych). Poza tymi ważnymi chwilami Simowie będą ponadto poznawać przyjaciół na całe życie czy brać udział w pozaszkolnych aktywnościach, a to wszystko podczas burzliwego okresu dojrzewania.

Nie bój się zmian

Liceum to czas odkrywania siebie. Zdobądź się na zaproszenie swej sympatii na randkę albo pójście na wagary (tylko nie daj się złapać dyrektorowi). Nastoletni Simowie będą kształtować swoje gusta i odkrywać świeże okazje do robienia zamieszania. Robienie psikusów i wymykanie się z domu po zmroku grozi konsekwencjami, więc uważaj, aby nikt Cię nie przyłapał.

Odkryj własny fason

Udekoruj sypialnię po swojemu, dobieraj strój z wykorzystaniem ciuchów oferowanych przez sprzedawców z Depop i zostań Simfluencerem. Nastoletni Simowie mogą zarabiać simoleony dzięki sprzedawaniu strojów i promowaniu zaprojektowanych kreacji w Trendi, gdy siedzą w swoim pokoju – dzisiaj bardziej interaktywnym aniżeli kiedykolwiek. Używaj tabletu, czytaj książkę w łóżku albo rozpocznij bitwę na poduszki!