Doom Eternal (PC) promocja 2021

Cena209.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Bethesda Softworks
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja cyfrowa

Opis

Przedpremiera Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymasz zestaw Walcz i zabijaj, skórkę broni i fachową Bazę kultysty. Edycja kolekcjonerska Najpełniejszy zestaw dla fana DOOM-a, edycja kolekcjonerska, gromadzi egzemplarz DOOM Eternal Deluxe Edition i niesamowity komplet produktów, w tym hełm DOOM Slayera, który możesz założyć, by samo Piekło zadrżało przed Tobą ze strachu!

Egzemplarz DOOM Eternal Deluxe Edition w nieszablonowym metalowym pudełku, które stworzył grafik i ilustrator Gabz przy współpracy z Mondo. Pełnowymiarowa replika hełmu DOOM Slayera, którą możesz założyć. Prawdziwą kasetę magnetofonową i kody do pobrania kopii oryginalnych ścieżek dźwiękowych Micka Gordona z DOOM 2016 i DOOM Eternal w wersji bezstratnej.

Księga wiedzy DOOM z grafikami autorstwa id Software. Litografia „The Gift of Argent Power" w formacie 11x17 cali. Powrót wytworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja gry DOOM®, która zdobyła nagrodę Best Action Game w ramach The Game Awards 2016 r.

Doświadcz idealnej kombinacji prędkości i mocy, walcząc i zabijając, żeby przedrzeć się przez mroczne wymiary,, a także całkiem nowej jakości w tej pierwszoosobowej grze ciągłej walki. Nowe i stare Napędzany technologią idTech 7 i rozbrzmiewający zupełnie nową, pulsującą rytmem ścieżką dźwiękową wytworzoną przez Micka Gordona DOOM Eternal pozwoli Ci wcielić się w niepowstrzymanego DOOM Slayera, wykańczającego świeże i tradycyjne demony przy pomocy potężnych broni w niewidzianych dotąd światach.

Bronie Zdobądź dostęp do najnowszych osiągnięć demonobójczej technice – progresywnego Stroju Pretora dla DOOM Slayera, wyekwipowanego w montowany na ramieniu miotacz ognia i wysuwane z nadgarstka ostrze zagłady.

udoskonalona broń palna i modyfikacje, np. Zmniejszający dystans rzeźnicki hak do superstrzelby, a także umiejętności, takie jak podwójny odskok, czynią Cię szybszym, silniejszym i bardziej wszechstronnym niżeli kiedykolwiek.

Lootuj przeciwników Nie możesz zabijać demonów jako trup, a bez wspomagania nie utrzymasz się przy życiu. Zabierz wrogom, co chcesz: dopełniające zdrowie po zabójstwie chwały, pancerz po spopieleniu, a amunicję po rozcinaniu demonów piłą.

To wszystko stanowi klucz do przetrwania i uczyni Cię niezwyciężonym zabójcą demonów. Wrogowie Niszcz nieprzebrane hordy demonów dysponujących oryginalnymi atakami i umiejętnościami. Wracają cenione poprzez entuzjastów konwencjonalne maszkary, takie jak żywiołak bólu, arcypodlec i arachnotron, którym towarzyszą zupełnie świeże demony, m.in.

łowca, najeźdźca i gladiator. Rozrywaj swoje ulubione demony na strzępy dzięki systemowi „zniszczalnych demonów" wprowadzonemu w DOOM Eternal i przenieś zabawę na zupełnie nowy poziom. Multiplayer Jako Slayer pozwól innym graczom wcielającym się w demony najechać swoją kampanię, dzięki czemu rozgrywka stanie się ciekawsza i bardziej nieprzewidywalna.

Możesz także stać się demone...