Electronic arts Ea sports fc 24 - gra na pc (5035226125102) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Electronic arts Ea sports fc 24 - gra na pc (5035226125102) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
EA SPORTS FC 24 Gra na PC
109.98
RTV EURO AGD
-15%
EA SPORTS FC 24 Gra na PC
109.98
OleOle!
EA SPORTS FC 24 Gra na PC
129.00
RTV EURO AGD
EA SPORTS FC 24 Gra na PC
129.00
OleOle!

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

dokonaj zakupu w przedsprzedaży Edycję typową EA SPORTS FC™ 24 do 29 września, a otrzymasz:

  • Gwiazdę z okładki na wypożyczeniu (10 meczów)
  • 2 ambasadorów do wyboru na wypożyczeniu (do wyboru 1 mężczyzna i 1 kobieta na 5 meczów)
  • Odblokowane miejsce na style gry w „Klubach"
  • uzupełniające punkty osobowości piłkarzy w karierze zawodnika
  • 5-gwiazdkowego trenera przystępnego do zatrudnienia w karierze menedżera

Zagraj przed 1 listopada,dostać status założyciela*.

EA SPORTS FC™ 24 to nowa era The World’s Game: ponad 19 000 zawodników, 700 zespołów i 30 lig – w pełni licencjonowanych – grających w jednym zespole w tym najszczególniej realistycznym piłkarskim doświadczeniu w historii na PC.

Zanurz się w świecie gry jeszcze głębiej dzięki trzem nowoczesnym technologiom wznoszącym realizm w każdym meczu na nieporównany dotąd poziom: HyperMotionV, stylom gry zoptymalizowanym przez dane producenta Opta oraz zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™ oraz nowym ustawieniom graficznym, dzięki którym gra ożywa i jest świetnie zoptymalizowana na PC.

HyperMotionV idealnie odwzorowuje prawdziwy futbol, wykorzystując do tego informacje wolumetryczne z ponad 180 zawodowych meczów piłki nożnej pań i mężczyzn, dzięki czemu ruchy w grze skrupulatnie odzwierciedlają akcje z prawdziwych boisk.

Style gry ożywiają sportowców dzięki interpretacji danych producenta Opta i z innych źródeł, która jest przekuwana w popisowe umiejętności powiększające realizm i nadające indywidualność każdemu zawodnikowi i zawodniczce.

Dzięki zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™ The World’s Game demonstruje nieprzeciętny dotąd realizm, a każdy mecz proponuje nowy poziom immersji.

Rozwijaj klubowe legendy i udoskonalaj swych zawodników dzięki nowym ewolucjom Ultimate Team™, a także stwórz wymarzoną jedenastkę z piłkarkami i piłkarzami grającymi ramię w ramię.

Napisz własną historię w karierach zawodnika i menedżera i dołącz do przyjaciół na boisku dzięki funkcjom crossplay** w „Klubach" i VOLTA FOOTBALL™.

EA SPORTS FC™ 24 to kolejny rozdział przyszłości futbolu pełnej innowacji.

Ta gra posiada opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, którą można wykorzystać do nabywania wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowo wybranych, wirtualnych przedmiotów w grze.

FC Points nie są przystępne w Belgii.

*użycie posiadają warunki i ograniczenia. Więcej informacji na stronie https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/game-offer-and-disclaimers.

**Crossplay jest przystępny w solidnych trybach gry na platformach tej samej generacji. Crossplay nie jest dostępny w wersji na Switch.

© 2023 Electronic Arts Inc. Electronic Arts, EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, EA SPORTS FC, logo EA SPORTS FC, Frostbite, logo Frostbite, Ultimate Team i VOLTA FOOTBALL są znakami handlowymi Electronic Arts Inc.

Do gry wymagane są połączenie z Internetem, Konto EA, akceptacja Umowy użytkownika EA (terms.ea.com/pl) oraz instalacja Aplikacji Origin (origin.com/download) lub EA app (ea.com/ea-app). Obowiązują zasady Ochrony danych osobowych i plików cookie EA (privacy.ea.com/pl). Wyrażasz zgodę na przekazywanie informacji osobowych zgromadzonych za pośrednictwem usług EA do Stanów Zjednoczonych, jak wyjaśniono to szczegółowo w zasadach Ochrony danych osobowych i plików cookie. Dostęp do zawartości oprogramowania jest ograniczony do jednego Konta EA i nie można przekazać go innej osobie po dokonaniu zakupu. Dostęp do funkcji sieciowych i zawartości Edycji Ultimate może wymagać ukończonych 16 lat. Wymagany wiek może być zróżnicowany, więcej informacji na stronie https://o.ea.com/ea/child-access-pl.

EA może sukcesywnie dostarczać określoną darmową zawartość albo aktualizacje. Obowiązkowe aktualizacje mogą być pobierane samoczynnie, dopasowywać się z opłatami za połączenie szerokopasmowe oraz wymagać dopełniającego miejsca na dysku bądź dokonania dopełniającego zakupu w celu uzyskania dostępu. Artykuł mieści informacje na zapotrzebowania wyświetlania reklam w grze. EA może zaprzestać udostępniania funkcji sieciowych po upływie 30 dni od zamieszczenia stosownej informacji na stronie ea.com/pl-pl/service-updates. FIFA Points nie są przystępne w Belgii."