Far Cry New Dawn (PC) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Far Cry New Dawn (PC) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
UBISOFT Far Cry: New Dawn PC
49.99
Neonet.pl
Gra PC Far Cry New Dawn
59.90
MediaMarkt.pl
Far Cry: New Dawn Gra PC
91.32
ELECTRO.pl
Far Cry: New Dawn PC
99.00
OleOle!
Far Cry: New Dawn PC
99.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek strzelanina
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja cyfrowa

Opis

Bezwzględni bandyci dowodzeni poprzez bliźniacze siostry Mickey i Lou podróżują od miejsca do miejsca, pozbawiając ludzi środków do życia. Nic dziwnego, że ocalali próbują bronić swych ziem przed zaciekłymi najazdami bandytów. Twoją rolą jest przyjście im z pomocą i poprowadzenie ich do walki.

W najnowszej odsłonie nagradzanej linii gier „Far Cry" jesteś ostatnią linią obrony przemienionego, postapokaliptycznego Hope County. Pomóż społeczności ocalałych rosnąć w siłę, twórz prowizoryczną broń, a także zawiązuj sojusze, aby walczyć o przetrwanie na niebezpiecznych, dzikich pustkowiach. Premiera gry w polskiej wersji językowej (napisy) już 15 lutego 2019 roku.

Główne właściwości

  • WALCZ O PRZETRWANIE W ZAPIERAJĄCYM DECH POSTAPOKALIPTYCZNYM ŚWIECIE

- Rozległe, zarośnięte pola i gąszcze roślin zapraszają do efektownego,jednocześnie zabójczego, postapokaliptycznego świata. Możesz go odkrywać solo lub ze znajomym w trybie dwuosobowej kooperacji.

- Natura doświadczyła skutków katastrofy, a niektóre drapieżniki rozwinęły swoje naturalne cechy obronne.

  • NIEZAPOMNIANI BOHATEROWIE W OBLICZU BEZWZGLĘDNEGO PODWÓJNEGO ZAGROŻENIA

- Zmierz się z bandytami oraz z ich nieobliczalnymi przywódczyniami Mickey i Lou. Te siostry, nazywane po prostu bliźniaczkami, stanowią połączenie sprytu i siły, dzięki czemu ich armia trzyma w żelaznym uścisku cenne zasoby Hope County.

- Zwerbuj ekipę pomocników do wynajęcia, żeby walczyli u twojego boku. Każdy z nowych sojuszników, jak także twoich starych znajomych z Far Cry 5, wspomoże cię w starciach swoimi niepowtarzalnymi i przydatnymi umiejętnościami.

- odszukaj dawny kult zagłady i jego charyzmatycznego przywódcę, który przepowiedział upadek cywilizacji: Josepha Seeda.

  • POMAGAJ OCALAŁYM, aby WZMOCNIĆ SWOJĄ BAZĘ

- Specjaliści dołączają do ocalałych, żeby pomóc ci w tworzeniu broni i pojazdów oraz w szkoleniu spluw do wynajęcia. Dzięki nim będziesz mógł korzystać z dobrodziejstw stołu warsztatowego, obozu treningowego, laboratorium materiałów wybuchowych, punktu medycznego, garażu, ogrodu leczniczego, placówki kartograficznej i ośrodka wypraw.

- Pomóż społeczności wzrastać i polepszaj bazę główną,rozszerzyć efektywność obiektów i odblokować konkretniejszą broń i wyposażenie.

  • WALCZ O ZASOBY W HOPE COUNTY I POZA NIM

- Stań do walki z bandytami o teren, zajmując ich posterunki i zabierając z nich etanol oraz inne materiały. Gdy bandyci powrócą z kontratakiem, możesz podjąć większe wyzwanie i zdobyć jeszcze więcej tych cennych zasobów.

- Po raz pierwszy w linii „Far Cry" przygoda nie rozgrywa się tylko w jednym miejscu. Wyrusz poza Hope County na ekscytującą wyprawę do unikalnych i zapadających w pamięć miejsc rozsianych po USA: bagien, kanionów i terenów nadbrzeżnych.

- Wyprawy i posterunki są inne przy każdym przechodzeniu gry dzięki zaskakującym misjom o zwiększającym się stopniu trudności i ciekawym nagrodom.