FIFA 19 (PC) promocja 2021

Cena186.89
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek sportowa
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja pudełkowa

Opis

Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite, żeby zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo gromadzi prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie.

Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”, nowy sposób rozgrywki w modnym trybie FIFA Ultimate Team, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości.

Gra jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.







UEFA CHAMPIONS LEAGUE / UEFA EUROPA LEAGUE / UEFA SUPER CUP

Najważniejsze turnieje klubowe - UEFA Champions League, Europa League i Super Cup - są przystępne w grze FIFA 19 w różnych trybach z oficjalnym pakietem prezentacyjnym i nowym komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Tryby gry: UEFA Champions League, Europa League i Super Cup ożywają w grze EA SPORTS FIFA 19 w różnych trybach. Niezależnie od tego, jak lubisz grać, w grze FIFA 19 możesz zakosztować piłki klubowej w najkorzystniejszym wydaniu - od walki o puchar w trybie Droga do sławy: Mistrzowie poprzez regularne aktualizacje w FIFA 19 Ultimate Team i realistyczną integrację rozgrywek z trybami szybki mecz i kariery po zupełnie nowy samodzielny tryb Champions League.

Tryb Champions League:
Zakosztuj emocji towarzyszących rozgrywkom UEFA Champions League od fazy grupowej po znaczny finał. Możesz też rozegrać własną wersję turnieju i dodać do niego dowolny przystępny w grze europejski klub.

Rozbudowany komentarz: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski nagrali dużo nowych kwestii, żeby mecze w UEFA Champions League, Europa League i Super Cup miały oprawę godną tych rozgrywek.

Oficjalny pakiet UEFA: Dzięki oficjalnemu kompletowi transmisyjnemu, naszywkom na koszulki, piłkom meczowym i popularnym pucharom UEFA Champions League, Europa League i Super Cup każdy gracz poczuje się jak w trakcie transmisji prawdziwego meczu.



ROZGRYWKA

Od taktyki po każdy kontakt z piłką - dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz ma kontrolę nad każdym aspektem meczu.

System aktywnego prowadzenia piłki: Ten nowy system gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje ulepszone panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyrazistości. Gracze dostają do zastosowania nowe narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja i świeże animacje sztuczek technologicznych takich jak specyficzny zwód Neymara. W ten sposób łatwiej będzie spektakularnie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową.

Dynamiczna taktyka: Zbudowany od podstaw system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu różnych planów na mecz, które później może zastosować w meczu przy użyciu przycisków kierunkowych. Każda zapisana taktyka mieści oddzielne ustawienia formacji, nastawienia oraz ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki temu można prosto się dopasować do każdej sytuacji w meczu.

Walka o bezpańską piłkę: dzisiaj o tym, kto dopadnie bezpańskiej piłki, będą w obszerniejszym stopniu decydowały prędkość reakcji gracza i parametry piłkarzy. Dzięki pokaźniejszej inteligencji i lepszemu przeglądowi pola innych piłkarzy każda decyzja w walce o piłkę będzie miała znaczenie.

Wyczucie czasu przy strzałach: Przy każdym typu uderzenia podwójne stuknięcie przycisku strzału spowoduje aktywowanie starannego wykończenia, dzięki czemu teraz to od gracza zależy, jak prawidłowo zostanie uderzona piłka. Naciśnięcie przycisku drugi raz we właściwym czasie zwiększy precyzję i siłę strzału. Z kolei zrobienie tego w niewłaściwym momencie zwiększy ryzyko kiksu i nietrafienia w bramkę. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, staranną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje większą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.

technologia Real Player Motion: System animacji, który odmienił całą grę EA SPORTS FIFA, nadał indywidualny rys najlepszym piłkarzom i dał graczom większą kontrolę nad zachowaniem zawodników, dzisiaj jest pod wieloma względami jeszcze lepszy. Udoskonalone animacje taktycznego zasłaniania piłki, walki o zachowanie równowagi i starć bark w bark rozszerzają realizm poruszania się piłkarzy, dają płynniejszą kontrolę nad zawodnikami i jeszcze lepiej uwidaczniają typowy fason gry największych boiskowych sław.



DROGA DO SŁAWY: MISTRZOWIE

Trzecia odsłona trybu fabularnego „Droga do sławy” posiada dramatyczny finał opowieści o Aleksie Hunterze. Tylko w grze FIFA 19 na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Młody Anglik spróbuje zrealizować swoje marzenia i powalczy o chwałę w UEFA Champions League.



FIFA 19 ULTIMATE TEAM (FUT)
Zbuduj zespół swych marzeń z tysięcy piłkarzy przystępnych w najpopularniejszym trybie w serii FIFA. Najistotniej prestiżowe rozgrywki klubowe - UEFA Champions League i Europa League - ożywają w FIFA 19 Ultimate Team dzięki regularnie aktualizowanej zawartości.