Sega Football manager 2021 pc (5055277040469) promocja 2022

Cena198.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sega
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska

Opis

Football Manager 2021: Poczuj nowe poziomy głębi, dramatyzmu i realizmu piłkarskiego, rozwijając swoje umiejętności menedżerskie i walcząc o sukcesy w największych światowych klubach piłkarskich.

Przyspiesz swoje postępy dzięki lubianym ustawieniom taktycznym ze świata prawdziwego futbolu. W pudełku wynajdziesz sześć kart „prędkiego startu" asygnowanych edycji Ekstraklasa, dzięki którym będziesz grać, jak prawdziwy profesjonalista. Tytuł posiada oficjalną licencję i zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Po raz drugi w historii kolekcji lokalną okładkę gry zdobi krajowe trofeum Mistrza Polski!

świeże elementy i dynamiczne rzeczywiste wrażenia menedżerskie nieporównany realizm i pozwalają ci się wczuć w rolę menedżera jak nigdy dotąd i osiągnąć elitarny poziom. Wszystko zależy od ciebie.

  • Wybierz klub i wyzwanie, które pobudzi twoją ambicję, a następnie pracuj z władzami klubu, by spełnić ich kryteria... Lub licz się z konsekwencjami. Do dyspozycji masz ponad 2000 grywalnych klubów z ponad 50 najlepszych piłkarskich narodów – to tu początkuje się twoja przygoda.
  • Połącz siły z personelem pomocniczym, żeby ocenić siłę i możliwości twojej drużyny. Twój zespół skautów odszuka zawodników dzięki którym twoja drużyna stanie się lepsza. W twojej drużynie młodzików może pojawić się młoda gwiazda chcąca przebić się do seniorów...
  • Szlifuj taktyki, formacje i style gry – przygotuj się na każdą okazję, by zmaksymalizować szansę swego klubu na wygraną i zdobycie trzech punktów. Prędko osiągnij sukces, używając lubianych konfiguracji ze świata rzeczywistego albo stwórz własny styl gry.
  • Zanurz się w spektaklu dnia meczowego i poczuj menedżerską chwałę, kiedy twoje plany ziszczą się na murawie, na twoich oczach. Niemal poczujesz smak zwycięstwa.

FM21 Touch, uproszczona wersja menedżera, szybsza, lecz mniej szczegółowa, jest dodawana darmowo (wyłącznie na PC/Mac).