Frontlines Fuel of War (PC) promocja 2021

jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:CD Projekt
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa angielska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 16+

Opis

Rok 2024. Globalny kryzys energetyczny, dogorywa skażone środowisko, panika na giełdach, zdesperowane tłumy szturmują niewypłacalne banki. Na wyniszczonej rabunkową gospodarką człowieka powierzchni Ziemi początkuje brakować miejsca. Militarne potęgi zrywają rozejm trwający przez lata dobrobytu - Zachodnia Koalicja przeciw Sojuszowi Czerwonej Gwiazdy. Konflikt o resztki zasobów ropy naftowej przeradza się w ogólnoświatową wojnę. Prawdopodobnie najkrwawszą. Prawdopodobnie ostatnią...

Gra z rozległym, otwartym polem walki zbudowanym na silniku Unreal Engine 3, wymagająca nie tylko umiejętności prędkiego strzelania, lecz i zmysłu taktycznego - fachowego spojrzenia na teatr działań wojennych, sięgającego daleko poza celownik karabinu. Przełomowy system, w którym gracz rzuca się w wir walki na wybranym odcinku frontu zapewnia realny wpływ na rozwój kampanii. W zależności od wymagań pola bitwy, gracz prowadzi do boju różnorodne klasy postaci, wybierając np. Snajpera albo obwieszonego ładunkami wybuchowymi komandosa. Frontlines: Fuel of War daje gwarancję specyficzności przebiegu rozgrywki choćby w trybie jednoosobowym!

rewolucyjny system prowadzenia działań - Frontline: wpływaj na zarys linii frontu, rzucając się w sam środek walk o najcenniejsze, najzacieklej bronione punkty strategiczne, albo wyszukując najsłabsze punkty przeciwnika, by przedrzeć się na jego tyły.
Otwarte pole walki. Zamiast zastanawiać się, jak przebieg gry zaplanowali programiści, wybierz własną drogę do zwycięstwa - przemykając jak cień pomiędzy budynkami, albo wysadzając je w powietrze!
Wyposażenie najnowszej generacji: przetestuj nowinki technologii wojskowej A.D. 2024! Ponad 60 czołgów, helikopterów, odrzutowców do wykorzystania w potyczkach na lądzie, wodzie i w powietrzu.
Sam decyduj, czy dana misja wymaga dyskretnego snajpera, czy obwieszonego ciężkim sprzętem żołnierza oddziałów przeciwpancernych. Wybieraj spomiędzy kilku klas postaci i w miarę ich rozwoju zyskuj możliwość posługiwania się coraz bardziej nowoczesnym uzbrojeniem.
Znajdź własny styl prowadzenia działań, przydzielając swych żołnierzy do wyspecjalizowanych formacji - uzyskaj wsparcie lotnicze albo artyleryjskie, tocz prawdziwą wojnę XXI wieku z użyciem wojskowych robotów.
Zmierz się z innymi graczami w progresywnym trybie rozgrywki wieloosobowej - do 32 graczy on-line. Porozumiewanie ułatwi wewnętrzny systemu komunikacji głosowej.